Маша Єфросініна та Юлія Паскаль влаштовують Paskal сharity event

Проект здійснюється за підтримки Ukrainian Fashion Week.

Український дизайнер Юлія Паскаль спільно з благодійною ініціативою Маші Єфросініної запрошує на розпродаж колекцій Paskal, який відбудеться 17 травня о 17:00 в Fairmont Grand Hotel Kyiv. Всі отримані від продажу гроші будуть передані до фонду «Твоя Опора».

Юлія Паскаль:«Модна індустрія – один із яскравих проявів капіталізму, тому я вважаю, що кожен, хто в ній працює і заохочує "культ споживання", повинен мати свого роду відповідальність. Мій внутрішній голос підказує мені, що саме благодійність є способом підтримки "балансу". Зараз я відчуваю необхідність і, головне, можливість проведення масштабного заходу. Спільно з фондом "Твоя Опора" та за підтримки Ukrainian Fashion Week ми проведемо благодійний розпродаж речей PASKAL з минулих колекцій, усі кошти від якого буде передано на потреби хворих дітей і сиріт. Хотіла б попросити всіх друзів бренду, моїх добрих знайомих і просто людей, які хочуть допомогти, підтримати нас у цій ініціативі. Це ще одна можливість зробити добро сьогодні. А також отримати сукню, яка буде красивим нагадуванням про те, що ви комусь допомогли…»

Маша Єфросиніна: «Той факт, що наша країна посідає одне з останніх місць у світі з благодійності, є досить болючим, погодьтеся. У такого показника багато причин. Однак за всіх часів, в усіх країнах головним сподвижником культури благодійності були публічні люди – люди мистецтва, медіа і спорту. Я безмежно радію, коли дізнаюся, що все більше таких людей у нашій країні вирішують своїм прикладом показувати, що ми не позбавлені співчуття і що, незважаючи на всі труднощі, слід залишатися людиною, яка допомагає! Я дуже вдячна Юлі Паскаль за цю акцію і бажаю, щоб вона пройшла успішно!»


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


Читайте также
Популярные материалы