MARIA: Jerry Heil презентувала новий мініальбом з англомовним хітом

Чотири треки на тему духовності

Після тріумфу на Євробаченні-2024 Jerry Heil повернулася з тематичним мініальбомом MARIA та концептуальним кліпом VIRGIN MARIA. Режисером нової відеороботи артистки виступив відомий кліпмейкер Інді Хаіт.

«Цей кліп став для мене “оголенням” після Євробачення. Ми зняли захисні лати, щоб показати людину під ними. За допомогою художніх засобів режисер створив з простих образів справжні картини. Це стало відкриттям для мене: емоції можна побачити й без будь-яких додаткових артефактів — достатньо поглянути в очі», — поділилася Jerry Heil.

До нового мініальбому Jerry Heil увійшло чотири треки, кожен з яких глибоко занурюється в тему духовності, відображаючи особисті переживання та емоції артистки.

«Альбом MARIA — це моя рефлексія як вірянинки, музикантки та жінки, яка живе в країні, що змушена воювати з агресором. Тут і молитви, і розпач, і віра, і боротьба з шаблонними уявленнями про те, хто така сучасна жінка. Альбом звертається до образу Діви Марії, жінки, яку ідеалізують та канонізують. Але наслідком такого возвеличення стають надлюдські очікування. То хто така сучасна жінка, сучасна Марія, яка живе в Україні?» — сказала Jerry Heil.

Відкриває мініальбом інтро, яке передає загальний дух платівки. У вступі народна пісня «Ой у полі жито» про жіночу долю, повну випробувань, еклектично поєднується з уривком з вірша Івана Франка «Сикстинська Мадонна», в якому ліричний герой схиляється перед Дівою, возвеличуючи її.

Брейкбіт-молитва AVE MARIA поєднує сучасне електронне звучання з ностальгічними відзвуками рейву 1997 року. Це найособистіша пісня мініальбому — відображення буденності співачки, її щоденних переживань під час повномасштабної війни, імпульсивних молитов і сподівань на краще майбутнє. Пісня передає постійну тривогу та напругу, яку переживають українці сьогодні.

Наступна пісня, англомовний лід-сингл VIRGIN MARIA, транслює наслідки возвеличення, про яке йдеться в інтро.

«Це пісня про зіставлення божественного та людського від імені дівчини, яку завжди з кимось порівнювали. Ідейне продовження треку Teresa & Maria, де йдеться про дуальність: божественну та людську. Я вірю, що людина — це дійсно продовження Бога, проте вимагати від жінки бути святою — це ідеалізація, яка має наслідки», — розповіла Jerry Heil.

Основний меседж треку — протест проти тиску стандартів. «Будь скромною, але не будь занадто неприступною», «поводься, як леді» — перший куплет перелічує шаблони, які нав`язують сучасній жінці, а другий утверджує ідею боротьби за право бути собою.

Закриває мініальбом трек Teresa & Maria, з яким Jerry Heil та alyona alyona представили Україну на Євробаченні-2024, здобувши почесне третє місце у фіналі та перше місце в серцях українців і мільйонів людей у всьому світі.

«Основна ідея альбому гучно звучала ще в треці Teresa & Maria: у нас стільки ж божественного, скільки й людського, all the divas were born as human beings — “всі святі народились колись людьми”. На стадії написання я ще не розуміла, що створю мініальбом саме про це. Проте в процесі роботи над нашим виступом в Мальме, а також під час виступів на спеціальних промоконцертах до Євробачення в Мадриді та Амстердамі я усвідомила, що ці пісні потрібні, тема резонує стільком людям, а я ще сказала не все — і музично, і сенсово, тому, повернувшись в Київ, написала VIRGIN MARIA. На той момент AVE MARIA вже чекала свого часу майже рік — і цього разу все склалося в єдину картину. Я усвідомила, що тепер це мініальбом MARIA», — поділилася Jerry Heil.


Реклама

Популярні матеріали

10 комфортних образів від скандинавських модниць, які варто...


Оголошено всіх номінантів «Еммі-2024»


Нагадування про домівку в кожній деталі: Любов Бессараб про...


Читайте також
Популярні матеріали