РОЗЫГРЫШ ПОДАРКОВ ELLE 20 ЛЕТ

АЛЛА БАРАНОВСКАЯ И КСЕНИЯ ПИСКУН О КОЛЛЕКЦИЯХ...

СЕКРЕТИ ВІД ГОЛОВНОЇ РЕДАКТОРКИ СОНІ ЗАБУГИ:...

ДОДАЙТЕ БІЛЬШЕ КОРИСНИХ ЗВИЧОК ВІД ШЕФ-КУХАРА...

10 ТРЕНДОВ СЕЗОНА ОСЕНЬ-ЗИМА 2021/22

Макс Барських починає новий етап музичної кар'єри кліпом-мюзиклом

Just Fly

Рейтинг статьи / 0
3 5 5

20 серпня на офіційному YouTube-каналі Макса Барських відбулася довгоочікувана прем`єра синглу Just Fly — головного треку з майбутнього альбому Барських. Саме з ним співак кардинально змінює музичний хід подій. 

«Я кидаю виклик сучасним трендам. На мій погляд, в них багато темного і однотипного. Давно зловив себе на думці, що перестав слухати те, що популярне. Сьогодні мене заворожує музика 50-х — ця епоха і стала лейтмотивом JUST FLY — своєрідної мантри гарного настрою. Кожен звук у ній створено для того, щоб стимулювати ендорфіни і налаштовувати слухача на політ уяви», — коментує Макс. — «Just Fly — це перша ластівка з майбутнього альбому, над яким я працюю з Віталієм Телезіним. Ми ретельно збираємо кожен звук в єдину атмосферу. В альбомі буде дуже багато несподіваних рішень і злиття кардинально різних стилів. У ньому буде саме життя!», — пообіцяв Барських.

Just Fly — це мюзикл в стилі 1950-х, в якому кожен кадр і яскрава деталь нагадують про золотий вік Голлівуду. За словами Макса, його новий персонаж максимально наближений до того, як він сам відчуває життя.

Знімальний процес нової відеороботи відбувався в одному з терміналів «Борисполя», який був задіяний протягом тижня — безпрецедентний випадок в історії аеропорту. У зйомках ключової сцени кліпу було залучено 20 одиниць спецтранспорту, у тому числі п’ять сучасних пасажирських літаків, враховуючи Boeing 737-800.

Головну жіночу роль у кліпі виконала модель Катрін Барк.

«Ми довго шукали героїню для нашого кліпу, тому що в головній ролі я хотів бачити дівчину в стилі фільмів Вуді Алена. Разом із Катею ми репетирували більше двох тижнів. Я шалено радий нашому вибору, адже на екрані ви побачите справжню синергію!», — коментує артист.

Алан Бадоєв: «JUST FLY» — наше улюблене дітище, в якому ми об’єднали 50-ті та нові тенденції. Кожна деталь в ньому створена з великою любов`ю. Слухачі Макса по всьому світу вже давно просили англомовний сингл — і ми підготували для них особливе видовище від самого серця».

 

Реклама

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В СЕНТЯБРЕ 2021-ГО

Секрети від головної редакторки Соні Забуги: відеомейкінг у твоєму смартфоні

Додайте більше корисних звичок від шеф-кухара Андрія ЯнгШефа, і ви помітите, як зміниться ваше життя

5 beauty-проблем, на которые влияет неправильный прикус

Как украинская мода за 20 лет стала частью мировой fashion-системы

Самые модные укладки осень-зима 2021/22