ЩО ГОВОРИТЬ ПРО ВАШ СТИЛЬ КОЛІР ВОЛОССЯ?

«СЛОВА МЕГАН ОЧЕНЬ ОГОРЧАТ КОРОЛЕВУ», — НОВЫЕ...

6 ОПАСНЫХ ИЗМЕНЕНИЙ, КОТОРЫЕ ПРОИСХОДЯТ В...

5 СПОСОБОВ ПРИВНЕСТИ ОСТРОТУ В ОТНОШЕНИЯ

ФОТОФАКТ: НАТАЛЬЯ МОГИЛЕВСКАЯ СТАЛА...

МакДональдз в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв

З середини червня компанія поступово переходить на паперові стакани для холодних напоїв

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

Дотепер МакДональдз подавав гарячі напої в паперових стаканах, а шейки, лимонади й холодні напої — у пластиковому пакуванні. Паперові стакани відтепер використовуватимуть також для всіх холодних напоїв: лимонадів, шейків і газованих напоїв. Це дасть змогу зменшити споживання пластику на 10 тонн щомісяця.

Паперові стакани для напоїв МакДональдз виробляють зі 100% целюлози із сертифікованої сировини PEFC. Участь у Програмі схвалення сертифікації лісів — Programme for the Endorsement of Forest Certification (PEFC) — означає, що заготівля не загрожує біорізноманіттю, не знижує продуктивності й екологічної функції лісів.

МакДональдз вибирає перевірених постачальників, тому виробництво паперових стаканів замовив у компанії «Хухтамакі» — фінського виробника пакування й одноразового посуду. Цього року компанія відкрила завод в Україні, що виробляє стакани спеціально для МакДональдз в Україні.

«Ми, як відповідальний лідер, постійно працюємо над рішеннями, що дадуть змогу зменшити вплив на довкілля, зокрема вдосконалюємо пакування для їжі, щоб зменшити його кількість і перейти на екологічніші матеріали. Ми раді, що нарешті знайшли надійного партнера, який виробляє паперові стакани, що можна переробляти в Україні, і зможемо зменшити наш вплив на довкілля, відмовившись від пластикового пакування для напоїв», — коментує пресслужба МакДональдз в Україні.

Відмова від пластикових стаканів — частина глобального зобов’язання компанії МакДональдз: до 2025 року повністю перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з поновної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Окрім цього, усі пакувальні матеріали з ресторанів мають піти на повторне перероблення.

Давайте про хороше: топ-5 добрих новин тижня

«Слова Меган очень огорчат королеву», — новые подробности по делу Меган Маркл против таблоидов

Одужання першої леді, 4-G в метро, весільні сукні Disney та інші добрі новини тижня

Что дальше: гороскоп на июль для всех знаков зодиака

5 продуктов, которые вызывают отечность

Так ли страшен глютен: мифы и правда