«Людина волі» — перший документальний фільм про розвиток паралімпійського руху в Україні

Історія, яка зачіпає 

Продакшн Screen Media Ukraine за підтримки Держкіно представляють перший документальний фільм про розвиток паралімпійського руху в Україні «Людина волі».

Фільм «Людина волі» — спроба усвідомити важливість паралімпійського руху в Україні. Ця документальна стрічка — розповідь як особистої історії, так і загальної. Особиста історія — це розповідь президента Національного комітету спорту інвалідів України Валерія Сушкевича про його шлях до перемоги, загальна — шлях до перемоги та всесвітнього визнання Української паралімпійської збірної.Валерій Сушкевич — людина надзвичайної долі, приклад людської мужності та стійкості. Будучи паралізованим у трирічному віці, він відзначився спортом та добився колосальних результатів у суспільно-політичному житті. Наразі він — уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю та є президентом Національного комітету спорту інвалідів України, головою Всеукраїнського громадського соціально-політичного об’єднання «Національна асамблея інвалідів України», а також президентом Асоціації «Спортивна індустрія України».

Він привів Україну до лідерів світового паралімпійського спорту за десятиліття. Система підготовки наших спортсменів з інвалідністю викликала значний інтерес для країн, які впродовж кількох десятиліть розвивалися в паралімпійському русі. Стрічку можна буде переглянути в День захисту прав людей з інвалідністю — 3 грудня.

Реклама

Популярные материалы

Тонкая талия Кендалл Дженнер и стройные ноги Беллы Хадид: секреты...


10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


Читайте также
Популярные материалы