ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

Leopolis Jazz Fest — Львів зі смаком BORJOMI Flavored Water

Яскрава подія

Фото: BORJOMI

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Вже сьомий рік поспіль BORJOMI зустрічатиме гостей LEOPOLIS Jazz Fest джазовими турами, крутими інтерактивними зонами з безліччю конкурсів й подарунків. І, звісно, вже легендарним двоповерховим #BORJOMIJAZZBUS — автобусом-кабріолетом з дикою природою та джаз-бендом на даху, який з вітерцем і музикою доправить вас в епіцентр фестивалю.

Щоб потрапити на борт рухомої сцени, захопи з собою проїзний — BORJOMI Flavored Water, що містить дику природу, або будь-який інший BORJOMI. Автобус курсуватиме з центру міста прямо до головної сцени LEOPOLIS Jazz Fest.

З 24 по 28 червня щогодини  #BORJOMIJAZZBUS чекатиме поціновувачів джазу, драйву та BORJOMI на площі Адама Міцкевича з 11:00 до 19:00.

Фестиваль LEOPOLIS Jazz Fest перетворює місто на справжню цитадель джазу. Тут все дихає і рухається в унісон з ритмічними композиціями, що лунають звідусіль. Тут збираються найвідоміші виконавці та пристрасні меломани з усього світу. Тут всіх об’єднує любов до джазу, якій так пасує BORJOMI Flavored Water. 

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

«Мне физически больно видеть женщину, которая превратила себя в жертву моды и выглядит смешно и странно», — Ив Сен-Лоран

7 багатих зірок, які живуть дуже скромно

10 самых дорогих помолвочных колец звезд