Магазин Arka Flower shop створив екоініціативу зі збору квітів та сміття

Крок назустріч планеті   

Сервіс доставки квітів Arka Flower shop першим в Україні запропонував екоініціативу зі збору залишків сміття від букетів. Таким чином вони хочуть розв’язати проблему великої кількості виробничих і побутових відходів. 

«Неможливо робити бізнес і залишатися осторонь від актуальних питань. Своєю діяльністю ми звертаємо увагу громадськості на проблему побутових відходів в Україні та пропонуємо ефективні способи її мінімізувати», — розповідає співзасновниця і керівниця сервісом доставки квітів Arka Flower Shop Карина Хілінська. 

Екоініціатива працюватиме так: Arka Flower shop додає сумку-сітку до кожного замовлення букетів за бажанням самого покупця. Клієнт може наповнити сітку залишками від букета та іншими матеріалами й пізніше, під час наступного замовлення, віддати її. Сервіс не тільки сортуватиме своє сміття, а й полегшуватиме цей процес для покупців. 

Зауважимо, Arka Flower shop також використовує упаковку з крохмалю як екологічну альтернативу пластиковим і крафтовим пакетам. Усе сміття, яке генерує квітковий сервіс, сортується і здається на перероблення та спалювання. 


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы