Країни масово відмовляються від участі у Євробаченні-2023

Причина дуже проста

Щороку з нетерпінням очікувати найпопулярніший пісенний конкурс Євробачення — вже  традиція. Особливо приємно розуміти, що цьогоріч він, хоч і не проводитиметься в Україні, але повністю їй приурочений. Досі з теплом на серці згадується феєрична перемога українського гурту KALUSH ORCHESTRA з піснею «Стефанія» на Євробаченні в Турині. 

Але, на жаль, цьогоріч пісенний конкурс стикається з труднощами: деякі країни-учасники відмовляються представляти себе на Євробаченні у Ліверпулі. 

Причина відмови: надто висока вартість участі у конкурсі. Про це, зокрема, заявив національний мовник Болгарії. Через таку ж проблему цьогоріч ми не побачимо й не почуємо Північну Македонію, Чорногорію, Боснію і Герцеґовину, Монако, Словаччину та Андорру. 

Підняття ціни за участь у Євробаченні зумовлене дискваліфікацією Білорусі та Росії. Раніше їх позбавили участі у конкурсі. Так, у 2021-му році Білорусь була дискваліфікована з Євробачення через політичний підтекст пісні, а в 2022-му — через відмову транслювати конкурс. Росія — через повномасштабне вторгнення до України. 

Але, попри труднощі, вже у травні 2023-го року ми зможемо насолодитись феєричним шоу, в якому братимуть участь 37 країн. Серед учасників, звісно, буде й Україна: наші музиканти активно готуються. Організатори українського нацвідбору вже отримали 384 заявки від 299 учасників. 


Реклама

Популярные материалы

Оголошено рейтинг найпопулярніших знаменитостей 2022 року


Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Читайте також
Популярні матеріали