Королівські експерти розкритикували фільм «Спенсер» про принцесу Діану

5 листопада кінострічка тільки вийде на екрани 

Королівські експерти вважають, що ідея фільму «Спенсер» зневажлива стосовно принцеси Діани та всієї королівської сім’ї. У кінострічці є сцени, де головна героїня страждає на булімію і шкодить собі. 

«Це дуже жорстоко — показувати її саме таким чином. Це зовсім не потрібно. Вільям і Гаррі розізляться та будуть дуже ображені. Їм здаватиметься жахливим те, що їхню маму показуватимуть ось так у важливому фільмі», — заявила Інгрід Сьюард, головна редакторка Majesty Magazine, присвяченого королівській сім’ї. 

Також в одній зі сцен принцеса Діана думає про те, що хоче скинутися зі сходів чи задушити себе перловим намистом, яке їй подарував принц Чарльз. 

«Це повністю невиправдано — показувати її саме таким чином. Бідолашний Вільям — це все, що я можу сказати. Потрібно залишити Діані хоч трохи поваги та честі», — прокоментувала журналістка та королівська біографиня Пенні Джунор. 

Нагадаємо, «Спенсер» — це біографічна драма про принцесу Діану, яка вийде в прокат 5 листопада. Головну роль у кінострічці зіграла Крістен Стюарт. У фільмі розповідатиметься про рішення Діани завершити шлюб із принцом Чарльзом та покинути королівську сім’ю.

Текст: Валерія Шебела


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы