Київ відвідала легенда французького кіно Фанні Ардан

Зіркова акторка представила свою режисерську роботу — фільм «Химери, яких немає» 

На відкриття нового творчого проєкту Sota Cinema & Theatre Hub Київ  відвідала зірка світового кіно — акторка Фанні Ардан. На своєму творчому вечорі в кінотеатрі «Оскар»  видатна француженка представила свою режисерську роботу — художній фільм «Химери, яких немає»,  поспілкувалася з колегами, шанувальниками та студентами. 

 «Ми дуже чекали на Фанні Ардан та щасливі, що крізь карантини і локдауни ми нарешті зустрілися та  відкрили Sota Cinema & Theatre Hub  за підтримки компанії Mastercard Україна, — розповів засновник  Sota Cinema & Theatre Hub, кінопродюсер Олег Кохан. — Сподіваємося, що такі вечори та дискусії стануть традицією, а наш Hub  — місцем зустрічі справжнього мистецтва з глядачем, адже народження будь-якого твору відбувається не тоді, коли його демонструють на екрані або ж сцені, а коли воно проявляється у вашій голові і відлунює в серце». 

Біля двох годин Фанні Ардан відповідала на запитання модератора вечора – кінокритика Олексія Тарасова  та гостей, а виступ майбутніх акторів — гурту «ШмальгаузенЪ», який став особливим подарунком для  легендарної акторки, настільки її надихнув, що вона захотіла прочитати вірш Володимира Висоцького  французькою мовою у супроводі музикантів. 

«Не дивлячись на те, що Mastercard є глобальною технологічною компанією, для нас тема кіно актуальна і  близька. Згідно з дослідженням Mastercard, в рамках якого ми визначали найпопулярніші сфери інтересів  власників наших карток, кінематограф входить у Топ passion-категорій серед європейців. В Україні ж 47%  опитаних також відзначають кіно серед своїх захоплень, оскільки воно допомагає підняти настрій,  дозволяє помріяти та замислитися. З огляду на такий інтерес, ми вже довгий час підтримуємо міжнародні  кіноподії — Каннський, Венеціанський, Берлінський, Одеський кінофестивалі, — і безумовно, раді  співпрацювати з локальними творчими проєктами», — поділилася Наталя Байдала, директорка з  маркетингу та комунікацій Mastercard в Україні та Молдові.  

«Коли я працюю у театрі чи знімаюся у кіно, я не бачу глядача і немов знаходжуся в темному герметичному  кубі. Промінь світла з’являється лише тоді, коли хтось каже, що знає мене, мою творчість. Ці два дні в Києві  стали справжнім світлом — ваші запитання, обговорення стрічки та виступ студентів були незабутніми. Якщо б я могла залишитися тут ще ненадовго і насолоджуватися цим спілкуванням і неймовірним видом на Дніпро з мого вікна, я була б щасливою», — поділилася емоціями Фанні Ардан. 

Під час дискусії Фанні Ардан часто підкреслювала своє життєве кредо: толерантне відношення до людей,  та нагадала про найважливішу пораду свого батька, якій вона навчила своїх доньок — менше говорити про  політику, ніколи не вчити інших життю, а головне — ніколи не зраджувати внутрішній свободі.

Кінозірка залюбки відвідала екскурсію до Софії Київської, поснідала у ресторані французької кухні Citronelle  та повезла до Парижу диски з альбомами етно-гурту «ДахаБраха», Мар’яни Садовської та Ніни Матвієнко,  вишиванку та прикраси Innate_inlove українського ювеліра Inna Lypnyk.  


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы