Кінокритики назвали серіал «Ідол» із Лілі-Роуз Депп і The Weeknd ганебним

Довгоочікувана, але суперечлива стрічка

Прихильники Лілі-Роуз Депп і співака The Weeknd із нетерпінням чекали на прем’єру серіалу «Ідол» від моменту його анонсу в листопаді 2021 року. Однак, схоже, їхні очікування щодо проєкту виявилися завищеними, адже кінокритики назвали його «ганебним» і «порнографічним». Про це повідомляє видання Independent.

Ідол

Прем’єра «Ідола» відбулася у понеділок на Каннському кінофестивалі, де глядачі зустріли її п’ятихвилинними оваціями. Серіал, знятий творцем «Ейфорії» Семом Левінсоном, розповідає про проблемну попзірку Джоселін, яка стає жертвою лідера культу Тедроса.

Однак кінокритики не поділили думку гостей Канн, зокрема, Кайл Б’юкенен із New York Times назвав стрічку «50 відтінків Тесфая» (Абел Тесфай — справжнє ім’я The Weeknd — ред.), де «у головній ролі груди Лілі-Роуз Депп».

Ідол

«Світогляд Левінсона здається зіпсованим, — сказав Пітер Дебрюдж із Variety. — Для того щоб зробити Джоселін сильнішою, не потрібно страждань і приниження. Глядачі "Ейфорії" не будуть надто здивовані тим, як він ганебно ставиться до персонажки Лілі-Роуз, оскільки і вона, і шоу, здається, потрапили під підбори The Weeknd».

Зазначимо, що в процесі роботи над серіалом «Ідол» початковий проєкт зазнав значних змін. Акторський склад, знімальна група та сам процес постійно коригувалися.


Реклама

Популярні матеріали

Наймодніше взуття сезону від українських брендів


Що робити у разі радіаційної небезпеки?


Національна спадщина: 5 забутих страв української кухні


Читайте також
Популярні матеріали