Індійський фільм, який знімали в Києві, отримав «Золотий глобус»

Важлива перемога

Індійський фільм «Вставай. Гарчи. Протестуй» (RRR) від режисера С. С. Раджамулі, який знімали зокрема в Києві, отримав премію «Золотий глобус — 2023».

Фільм здобув нагороду в номінації «Найкраща оригінальна пісня». Композиція Naatu Naatu, яка принесла композитору М. М. Кеервані золоту статуетку, супроводжує сцену весілля. Саме її зняли перед Маріїнським палацом.

Цікавою для українського глядача картина стане тим, що в одній зі сцен біля Маріїнського палацу взяли участь 300 акторів, оркестр та понад 50 танцівників. Окрім того, хореографинею-постановницею виступила українка Олена Шоптенко, а другим хореографом став Макс Леонов. Українську локацію можна побачити на 52-й хвилині фільму.

Зйомки стрічки відбувалися влітку 2021 року. Бюджет становив 56 мільйонів доларів. Організацією знімального процесу в Києві займалася українська кінокомпанія «435 FILMS». За сюжетом, який розгортається в 1920-х роках, двоє революціонерів розпочинають боротьбу за свободу своєї країни.

 Фото: Golden Globes / Facebook

Перемогу фільму прокоментувала продюсерка «435 FILMS» Анна Паленчук на своїй сторінці у Facebook.

«Ця робота, це більше для мене, ніж просто фільм. Це досвід роботи із геніальними людьми, перш за все режисером S S Rajamoli та великою кінородиною. Я пишаюсь бути частиною цієї родини.

Саундтрек Naatu Naatu, сцени до якого ми знімали біля Маріїнського палацу, вже легенда, бо це не просто перший індійський саундтрек за всю гучну історію індійського кінематографа, який претендує на «Оскар», бо під цю запальну музику реально танцює весь світ і дивиться на наш з вами шикарний Маріїнський», — написала продюсерка у Facebook.


Реклама

Популярные материалы

Як це було: підсумки тижнів чоловічої моди сезону осінь-зима...


Секрети етикету Єлизавети II, які допомагали їй закінчувати нудну...


Instagram-тренд: леопардові образи, які допоможуть у постачанні...


Читайте також
Популярні матеріали