ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

Хто такий Кріс Лібінг і чому варто піти на його виступ у Києві

Проведіть свій перший липневий вікенд яскраво

Фото: Надані рестораном «Курені»

Рейтинг статьи / 0
3 5 5

До Києва їде Кріс Лібінг (Chris Liebing) — німецький діджей, музикант і радіоведучий. 3 липня він відіграє свій сет в оновлених «Куренях» на Парковій дорозі, 4. Розповідаємо, хто це такий і чому варто послухати його мікс у перший липневий вікенд.

Свою кар’єру Кріс розпочав у 1990-му і за три десятки років встиг побути резидентом франкфуртського клубу Omen і зіграти на легендарних рейвах на кшталт Mayday, Loveparade та I Love Techno. 

Найцікавіше, що музикантом Кріс бути не хотів, бо мріяв про кар’єру пілота. Ба більше — навіть пройшов курс навчання й успішно склав випускні іспити. Але потім щось пішло не так: з середини дев’яностих ім’я Кріса асоціюється не з літаками, а виключно зі швидким і важким, майже індустріальним техно. 

За останні десять років цей проповідник важкого, трохи похмурого (а інколи навіть моторошного) саунду перетворився на дійсно культового персонажа у світі електронної музики. Він відзначився на берлінському Love Parade, брав участь у Harthouse 100 Club Tour, отримав титул найкращого діджея Німеччини і добряче розгойдав Європу потужними релізами свого лейблу CLR.

Крім того, Кріса називають батьком шранцу — музичного жанру, який є підвидом хард-техно (здебільшого німецького). Саме слово schranz у перекладі з німецької означає злиття двох інших двох слів — schreien (кричати) і tanzen (танцювати). Це слово у 1994-му вигадав Кріс, коли намагався описати музику зі швидким темпом, а також важким, мінімалістичним і переважно монотонним звучанням, побудованому на басовитих ударних, гучних перкусіях і рваних зациклених синтетичних шумах.

Після вкрай успішної серії платівок The Real Schranz, записаних Лібінгом у 1999-му, шранц міцно зайняв свою нішу в електронній танцювальній музиці. Як доказ цьому можна привести величезну кількість комерційно-орієнтованих CD-компіляцій зі звучними назвами на кшталт Schranzwerk, Schranz, Schranz Total, Schranz Tanz, Mega Schranz тощо.

Нині Лібінг є живим уособленням німецької школи техно в усій своїй пульсуючій брутальній красі. Зараз Лібінг веде власне чотирьохгодинне радіошоу на німецькій хвилі Evosonic Radio, а також випускає платівки на лейблах SOAP Records, Touch Tone recordings, Energy Industries і Fine Audio Recordings.

На сьогодні Лібінга можна назвати одним із найбільш популярних представників техно-сцени: його турне налічує до ста виступів на рік, а ремікси у нього замовляють Moby, Depeche Mode і Goldfrapp.

У суботу, 3 липня, Кріс зіграє у «Куренях» свої найкращі треки. 

Квитки за посиланням.


 

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

Великий Ив: за что мы любим Сен-Лорана

«Мне физически больно видеть женщину, которая превратила себя в жертву моды и выглядит смешно и странно», — Ив Сен-Лоран

7 багатих зірок, які живуть дуже скромно