10 ЭКОМАРШРУТОВ ДЛЯ НЕЗАБЫВАЕМОГО ОТПУСКА

АЛИНА ФРЕНДИЙ О САМЫХ РОМАНТИЧНЫХ ПОЦЕЛУЯХ И...

ОБРАЗ ДНЯ: НАОМИ КЭМПБЕЛЛ В КОСТЮМЕ С ЭТНИЧЕСКИМ...

«МЕГАН — НЕ ИЗ ТЕХ, КТО НА ВСЕ СОГЛАШАЕТСЯ», —...

7 ВЕЩЕЙ, О КОТОРЫХ КЭРРИ БРЭДШОУ НАМ ВСЕМ ЛГАЛА...

«Хто сказав на мамку падло»: кліп Alyona Alyona і Alina Pash, від якого зриває дах

Із закадровим голосом Ніни Матвієнко

Рейтинг статьи / 0
4 5 9

alyona alyona & Alina Pash – ПадлоAlyona Alyona і Alina Pash представили найяскравіший коллаб в історії українського хіп-хопу: співачки випустили кліп на спільний трек «Падло». Пісня, яка увійшла в дебютний альбом колишньої виховательки дитсадка з Баришівки Олени Савраненко, тепер отримала ще й повноцінну екранізацію.

alyona alyona & Alina Pash – ПадлоРежисером етно-фантасмагорії з писанками в центрі сюжету став Натан Дейзі — французький кліпмейкер, відомий як Jaw – хаус-вокаліст світового класу з паризького тріо Dop. Натан говорить, що робота над «Падло» стала для нього ніби подорожжю в часі: «Це один із тих образів, які я бачу, коли уявляю наше майбутнє. Щось на зразок страшної казки, в якій є те, що ми обов'язково повинні зрозуміти для себе».

alyona alyona & Alina Pash – ПадлоДля Alyona Alyona — це поки перший досвід складних постановочних зйомок. Її фірмовий стиль — хуліганські DIY-відео від молодого режисера Delta Arthur.

alyona alyona & Alina Pash – ПадлоСама артистка говорить про нову роботу символічним посланням: «У кожного із нас — свій шлях, яким ми йдемо. На ньому є перешкоди, бар'єри, підйоми і падіння, які допомагають нам отримати найцінніше — досвід, який із покоління в покоління передавали нам предки. Саме завдяки унікальності цього досвіду ми сьогодні — ті, хто ми є».

alyona alyona & Alina Pash – ПадлоЗа сюжетом дія розгортається у 2049 році в патріархальному Чорнобидлограді, де раптом починають зникати чоловіки. Водночас в граді засновують таємний рух Бестії-берегині. В їхніх темних підвалах важко працюють викрадені чоловіки. Вони повинні допомогти бестіям отримати магічний дар «птиці долі». Та, хто отримає цей дар — стане Обраною. І тільки їй буде призначено отримати безмежну жіночу волю, щоби зробити світ кращим.