САМЫЕ АКТУАЛЬНЫЕ ТРЕНДЫ СЕЗОНА, К КОТОРЫМ СТОИТ...

КАК ПРИГОТОВИТЬ КРОСТИНИ С КЛУБНИКОЙ И...

ОБМАНУТЬ ВРЕМЯ: ЧТО ПОМОГАЕТ ВЕРЕ ВОНГ В 70...

«ОНА ВЕГАТАРИАНКА И ОЧЕНЬ ЛЮБИТ...

ДЖЕННИФЕР АНИСТОН ПРОДАЕТ АРХИВНОЕ ФОТО, НА...

Комбінезони для медиків і додаток з крутою музикою 24/7: хороші новини середи

Не лишаємо паніці жодних шансів

Рейтинг статьи / 0
5 5 5

1. Станом на 18:00 8 квітня в усьому світі від коронавірусу одужало 302 324 людини.

2. Українські дизайнери Олена Ворожбит та Тетяна Земскова долучилися до боротьби з коронавірусом. Бренд Vorozhbyt& Zemskova, відомий стильними колекціями жіночого одягу, на замовлення всеукраїнської організації «Благодійний фонд сім’ї Жебрівських» зайнявся виробництвом 4 000 захисних комбінезонів для лікарів, які щоденно борються за життя пацієнтів. Усі костюми будуть виконані зі спеціального матеріалу відповідно до європейських стандартів.

комбінезони для медиків від українських дизайнерів

3. Співзасновники Kyiv Academy of Media Arts Сергій та Анна Вовки стануть наступними гостями формату «Ранок в КАМА» і проведуть його онлайн під час карантину. Вони розкажуть про себе, свій шлях у креативній індустрії та свої проєкти, а в охочих буде можливість поставити героям питання. Онлайн-лекція запланована на 16 квітня на 09:00. Участь у ній безкоштовна. Водночас можна робити пожертви в будь-якому розмірі у фонд Tabletochki. До зібраної суми КАМА додасть ще 10%.

Ранок в КАМА

4. Освітній архітектурний проєкт Archikidz! організовує безкоштовні онлайн-заняття для дітей за участю українських сучасних архітекторів.  9 квітня Катерина розкаже дітям, з чого починається архітектура. А 16 квітня відбудеться урок з «Параметричної архітектури» з Дмитром Аранчієм. Він розповість про незвичайний стиль, що лежить на стику архітектури і математики. Окрім тематичних зустрічей з фахівцями, команда ARCHIKIDZ! регулярно проводить безкоштовні онлайн-заняття з архітектури для дітей від 7 до 12 років. Реєстрація на курс доступна за посиланням: goo.su/0q5O.

юний архітектор

5. Українська ведуча та діджей Даша Коломієць запустила додаток з музикою 24/7.

«Це ті треки, які я граю у себе в сетах, які викликають у мене сильні емоції, змушують танцювати і пробігати мурашками по хребту. Додаток ідеально заходить, коли не хочеться обирати конкретний плейлист і приймати рішення, але хочеться хорошої музики», — пояснила Даша.

Завантажуємо і танцюємо!

Даша-Коломиец

5 кроків до свідомого життя сучасної дівчини

Самые актуальные тренды сезона, к которым стоит присмотреться

Как приготовить кростини с клубникой и моцареллой

18 ярких идей для вашего летнего маникюра

Пора прощаться: 8 антитрендов этого лета

Новинка, варта уваги: інноваційний пристрій glo™ HYPER і нові стіки neo™* у форматі демі