​Головний вікенд осені: кого слухати на закритті сезону в Kureni

Гучна подія

Цього тижня «Курені» закривають сезон вечірок просто неба і влаштовують три найгучніші вечірки осені. Команда проєкту вірить, що з настанням тепла усі знову зможуть зустрітись на вже улюблених схилах Дніпра, а поки разом із «Куренями» ми склали для вас ідеальний плейлист, який допоможе зорієнтуватись під чий сет танцювати на головному майданчику міста. 

Всіх артистів із нашого плейлиста можна буде почути наживо з 30 вересня по 2 жовтня.

Джаз від Fima Trio 

Fima Trio – проєкт піаніста Фіми Чупахіна. Сам Фіма вже досить давно живе і працює в Нью-Йорку, граючи з різними проєктами в найвідоміших музичних клубах Великого Яблука (Smalls, Nu Blue, Rockwood Music Hall, Le Poisson Rouge, Pianos, Mezzrow і інші). 

Восени 2017-го Чупахін виступив в престижному Stanford University в спеціальному дуетному проект зі Святославом Вакарчуком. А восени 2021-го він повертається до Києва, щоб разом із Крістіною Кірик і Павлом Галицьким у складі Fima Trio відіграти теплий осінній концерт у «Куренях».

Наживо виступ Fima Trio можна буде почути у четвер, 30 вересня. Квитки за посиланням.

Техно від Loco Dice 

Loco Dice – діджей, який є одночасно стрижнем і рушійною силою хаус і техно музики протягом більш як десяти років. Він створював музику для подіумів і міжнародних модних лейблів та співпрацював з великими міжнародними брендами. А ще був резидентом найбільш знакових клубів світу й співпрацював з найбільшими іменами музичної індустрії на кшталт Usher, Ice Cube, Jamiroquai, Snoop Dogg і R. Kelly. 

Зі своїм сайд-проектом FKD Loco Dice вигадує власні ідеальні поєднання хіп-хопу та електронної музики.

Наживо Loco Dice можна буде почути й побачити у п’ятницю, 1 жовтня. Квитки за посиланням.

Чикаго-хауз від Roustam 

Epizode · E-Series #4: Roustam

 

Roustam добре відомий київський публіці, бо цього літа встиг запалити танцпол у «Куренях». А до цього вже грав сети у клубі Closer.

Хлопець, що виріс у Чикаго на еталонній хаус-музиці й техно з Мідвесту, є уособленням американської музичної традиції та у своїх треках філігранно міксує чикаго-хаус з абсолютно різними жанрами.

Наживо Roustam можна буде почути й побачити у п’ятницю, 1 жовтня. Квитки за посиланням. 

Психоделічний фанк від Red Axes 

Red Axes – несамовитий (в найкращому сенсі цього слова) дует з Ізраїлю. Їхня музика – це божевільний сплав фанку, постпанку, диско, хаусу, гаражного року й психоделічного техно. Тож кожний їхній виступ є справжнім музичним божевіллям (знову-таки в найкращому сенсі цього слова).

Наживо Red Axes можна буде почути й побачити у суботу, 2 жовтня. Квитки за посиланням.

B2B Сети від Pavel Plastikk і Philipp Markovich 

Pavel Plastikk · Pavel Plastikk & Philipp Markovich @ Brave Factory! 2021

 

У b2b сетах є окрема магія, бо коли двоє діджеїв грають разом, важливим є і настрій, і їхнє вміння відчувати одне одного. Київські діджеї Pavel Plastikk і Philipp Markovich, без сумніву, мають цей вайб, бо вже неодноразово запалювали столичні клуби своїм дуетом.

Почути b2b сет від Pavel Plastikk і Philipp Markovich можна буде у суботу, 2 жовтня. Квитки за посиланням.


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


Как организовать отдых с ребенком, чтобы он не превратился в пытку...


Как не заболеть в холода: 3 лайфхака


Читайте также
Популярные материалы