«ГЛАВНОЕ ― ПРАВИЛЬНО ОПРЕДЕЛИТЬ ДЛЯ СЕБЯ, ЧТО...

«ЗАБУДЬТЕ ПРО ВЫГОРАНИЕ И НАЧИНАЙТЕ ЖИТЬ НА...

«НЕ ГОВОРИТЕ О СВОИХ ПЛАНАХ ЛЮДЯМ, УДИВЛЯЙТЕ ИХ...

ЗА КУЛИСАМИ МОДНОГО ПОКАЗА BEVZA FW 19-20 НА NEW...

В СЕТИ ОБСУЖДАЮТ СХОДСТВО ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ...

Головна ялинка України очолила топ-16 найкращих в Європі

 Рейтинг складали на основі відгуків туристів з усього світу

Фото: КМДА

Рейтинг статьи / 0
4 5 7

До новорічної ночі лишилося зовсім мало часу. І якщо ви вже обрали святкове вбрання, склали wish list подарунків, але досі не знаєте, де саме зустрічати 2019-й, у нас є ідея. Пропонуємо  навідатися на Софійську площу: там цього року стоїть найкраща ялинка в Європі. Принаймні про це свідчить рейтинг European Best Destinations.

«Столиця України – ідеальне місце для туристів, які шукають автентичність, сніг і традиції. У Києві не один, а кілька різдвяних ярмарків. Ви можете помилуватися однією з найкрасивіших ялинок Європи на Софійській площі», – вказують автори рейтингу.

Весь список має такий вигляд:

 1. Київ
 2. Вільнюс
 3. Рим
 4. Прага
 5. Страсбург
 6. Відень
 7. Будапешт
 8. Інсбрук
 9. Брюссель
 10. Франкфурт
 11. Кельн
 12. Талінн
 13. Варшава
 14. Брашов
 15. Стокгольм
 16. Париж

При цьому зазначимо, що на ілюстрації зображена минулорічна ялинка на Софійській площі. Висота цьогорічного святкового дерева – 25 метрів, його прикрашають 1,5 тис. іграшок та понад 3 кілометри гірлянд, що сяють холодним «арктичним» світлом.

Проте особливість ялинки не тільки в цьому: навколо неї, крім динамічної світлової конструкції, розміщений великий екран, через який відвідувачі святкового ярмарку можуть передати свої вітання.  

Уперше на Софійський площі запущено потяг бажань «Полярний Експрес», де кожен охочий, проїхавши зупинку, може загадати бажання. Тут ви також знайдете різдвяні ярмарки з фуд-кортами та сувенірами.