ВСЕ, ЧТО НУЖНО ЗНАТЬ ПРО ОМКФ-2018

ЭТО ОФИЦИАЛЬНО: МАША ЕФРОСИНИНА ВОЗВРАЩАЕТСЯ...

ПРОВОКАЦИЯ ИЛИ НЕТ: БЕЙОНСЕ ВОВСЮ...

НИКОЛЬ КИДМАН И РАССЕЛ КРОУ В ТРЕЙЛЕРЕ ФИЛЬМА...

МОДНОЕ ВЫСКАЗЫВАНИЕ: КАК С ПОМОЩЬЮ НАРЯДА...

Година йоги під час години Землі 

Столичний Radisson Blu Hotel приєднався до щорічної міжнародної акції

10-та ювілейна Година Землі відбулася 25 березня, о 19:00. Вже традиційно до святкування приєднався Radisson Blu Hotel, Kyiv. Щоб привернути особливу увагу до питання збереження ресурсів Землі, готель організував Годину йоги з майстрами Дмитром та Ольгою Яценками з Kiev Hot Yoga Studio. Заняття відбулося у щойно відкритій новій великій залі готелю Embassy Suite. Мета заходу – нагадати суспільству про важливість турботи про своє здоров’я і про здоров’я планети.

Цьогорічну ювілейну Годину Землі готель традиційно проводив у рамках програми Responsible Business (Відповідальний бізнес). Вона базується на трьох основних принципах: Think people - Think community - Think planet (Дбай про тих, хто поруч – Об’єднуйся і досягай цілей разом - Дбай про планету). Година Землі-Година йоги – це чудова нагода поєднати всі ці три речі.  

Майстри йоги Дмитро Яценко та його дружина Ольга провели корисне й атмосферне заняття, завершивши його практикою повного розслаблення і ароматним чаєм та корисними смузі після того.

Тим часом у ресторані готелю відбувався кулінарний майстер-клас для підлітків «Як готувати без електроенергії» від су-шефа готелю Оксани Гарбузи. 

О 20:30 світло урочисто згасло на 1 годину не лише в залі, а й в лобі. Також була вимкнена потужна фасадна підсвітка готелю, завдяки чому вогняне шоу від театру вогню ПротиНочі вразило глядачів ще більше. 

Символ Години Землі «60+» означає, що турбота про Землю і збереження її ресурсів має тривати не лише 60 хвилин, а 24/7. 

Это официально: Маша Ефросинина возвращается на телевидение

Провокация или нет: Бейонсе вовсю демонстрирует округлившийся живот, намекая на беременность

Николь Кидман и Рассел Кроу в трейлере фильма «Исчезнувший мальчик»

Загрузка...