Гаррі Поттер повертається: стартувала робота над новим фільмом

На радість прихильникам

Британське видання The Sun завершує тиждень дуже хорошими новинами для фанатів магічного Всесвіту Гаррі Поттера: студія Warner Bros. розпочала роботу над фільмом «Гаррі Поттер і прокляте дитя».

Гаррі Поттер

За словами інсайдерів, ідея екранізації восьмої книжки про чарівників з’явилася після вибухового успіху п’єси «Гаррі Поттер і прокляте дитя» в Лондоні. Відтоді Warner Bros. шукали спосіб вивести продовження картини на великі екрани, однак задум відійшов на другий план через активну роботу над франшизою «Фантастичні звірі».

Наразі проєкт перебуває на стадії формування, а кінокомпанія обговорює його подальший розвиток. Не виключають навіть можливість повернення великих зірок «Гаррі Поттера», зокрема й Деніела Редкліффа. Однак говорити про це поки зарано.

Гаррі Поттер

«Усі, хто працює у світі Гаррі, хочуть, щоб Деніел повернувся, але спочатку вони повинні узгодити план щодо кількості фільмів, сценарії та бюджети», — розповів інсайдер.

Окрім цього, у продюсерів є надія розділити «Прокляте дитя» на два фільми, кожен з яких буде настільки ж потужним, як вистава.


Реклама

Популярні матеріали

Разом сильніші: співзасновниці української жіночої спільноти...


Базовий гардероб 2023: одна сорочка — 5 образів


Наймодніші водолазки сезону весна-літо 2023


Читайте також
Популярні матеріали