КРИССИ ТЕЙГЕН ВЫЛОЖИЛА ПЕРВОЕ ФОТО СЫНА И...

5 ПРИЗНАКОВ ЭМОЦИОНАЛЬНО НЕСТАБИЛЬНОГО...

КАК ОТДОХНУТЬ И НАБРАТЬСЯ СИЛ ЗА ТРИ ДНЯ

25 ВАРИАНТОВ ПРИЧЕСОК НА ПОСЛЕДНИЙ ЗВОНОК И...

МІЛА КУНІС ПОКАЗАЛА НОВУ ЗАЧІСКУ НА BILLBOARD...

Фотовиставка «Без рожевих окулярів» про тих, що живуть наперекір

До всесвітнього Дня боротьби з раком стартувала виставка Ольги Фещенко

8 февраля 2017

Фото: amazonky.com.ua

Кожну годину в нашій країні від раку помирає 10 людей. На жаль, в Україні кожен, хто стикається з цим страшним діагнозом, опиняться сам на сам в боротьбі з раком: держава не надає жодної соціальної допомоги дорослим онкохворим. Лікування надто дороге, і такі люди ще на початку боротьби відчувають гіркий присмак безнадії. Все, що залишається онкохворим – сподіватися на допомогу близьких и друзів, волонтерів, об’єднань небайдужих громадян, які живуть тільки тим, що виборюють життя людям зі смертельним діагнозом. Люди з діагнозом «рак» живуть наперекір національним особливостям державної медицини, бюрократичним перепонам та упередженому ставленню широкого загалу, більшість якого сприймає онкохворих як «інших», «вигнанців» та цураються їх.

Автор та ідейний натхненник проекту «Без рожевих окулярів» - засновниця Благодійного Фонду «Рожева стрічка України» Ольга Фещенко, яка знає проблеми онкохворих не з чуток. Вона живе з діагнозом «рак молочної залози» та щодня виборює право вільного, безкоштовного доступу до інноваційного лікування людей раковими пухлинами в Україні.

Фотовиставка чорно-білих портретів в рамках проекту «Без рожевих окулярів» розпочалася за день до Всесвітнього дня боротьби з раком, який традиційно проходить у всьому світі 4 лютого. Виставка відкрилася 3 лютого о 19.00 за адресою: Георгієвський провулок, 7 (Творчий центр «Локація») і буде тривати до 12 лютого. У рамках виставки фотопортретів будуть проведені фахові консультації з лікарями, психологами, а також майстер-класи з живопису, кіноперегляди, творчі зустрічі, чаювання, музичні вечори.

Сьгодні проект підтримують: їзраїльська клініка «Лісод», Київська школа фотографії, майстерня «Діагональ», творчий центр «Локація», ресторан «Дніпровська Рів’єра».

Те, що наразі більш за все потрібно цьому ініціативному та дійсно дієвому проекту – увага суспільства, небайдужих людей, держави, благодійних організацій. 

 

У Києві відбудеться фотовиставка доньки Джейн Біркін - "Актриси"

Надо видеть: в Национальной опере Украины пройдет фотовыставка #InLoveWithBallet

5 признаков эмоционально нестабильного мужчины, который разобьет вам сердце

Загрузка...