ПІДБЕРІТЬ СОБІ КОЛІР ВОЛОССЯ І ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО...

БОРЕМОСЯ ІЗ ПЕРЕДЧАСНИМ СТАРІННЯМ ШКІРИ: ЯК...

АЛИСА МИЛАНО ШОКИРОВАЛА ПОСЛЕДСТВИЯМИ...

«С АДАМОМ ЛЕВИНОМ И БЕХАТИ Я ПОЗНАКОМИЛАСЬ НА...

«ТЫ БЕЗУСЛОВНО ЛУЧШАЯ. САМОЕ ЛУЧШЕЕ ИЗ ТОГО, ЧТО...

Джессіка Честейн, Колін Фаррелл, Джон Малкович та інші у трейлері шпигунського трилера «Агент Єва»

Одна з найочікуваніших картин 2020 року

Рейтинг статьи / 0
5 5 1

На YouTube з’явився перший трейлер шпигунського екшн-трилера «Агент Єва» від режисера Тейта Тейлора, головні ролі в якому зіграли Джессіка Честейн, Колін Фаррелл, Джон Малкович. В центрі сюжету — розумна, красива і надзвичайно небезпечна агент Єва (Джессіка Честейн), яка виконує найскладніші завдання свого керівництва. Раптово, коли чергова спецоперація йде не за планом, і Єва вирішує вийти з гри, один з босів секретної служби відкриває на неї полювання.

Джессіка Честейн також виступає продюсером стрічки «Агент Єва» для студії Voltage Pictures, що стояла за виробництвом таких стрічок, як драма «Далласький клуб покупців» (премії Oscar для Меттью МакКонахі та Джареда Лето), культовий вестерн «Вітряна ріка», молодіжний романтичний блокбастер «Після», популярна комедія «Красуня на всю голову» та ін.

джессика честейн фильмы

Режисер Тейт Тейлор вже працював з Джессікою Честейн — саме за роль в його драмеді «Прислуга» акторка отримала першу номінацію на премію «Оскар» в 2012-му році. Також Джессіка попередньо працювала з Коліном Фарреллом — в 2014-му році вийшла екранізація п’єси «Фрекен Юлія» («Міс Джулія») Августа Стріндберга, режисером якої виступила Лів Ульман.

 

Головні б'юті-тренди цього літа

Боремося із передчасним старінням шкіри: як правильно захищатися від сонця?

10 фильмов, которые помогут отвлечься на карантине

«С Адамом Левином и Бехати я познакомилась на ивенте от Yves Saint Laurent, спустя время он написал мне: "Давай бить тату"», — украинка Александра Масюк

Фарфоровая кукла и грузинские пардаги: гид по особенным предметам барахолки «Кураж»

Чем полезно миндальное молоко и как его приготовить дома