ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ЛОГОТИПЫ И ШУБА ИЗ ИКУССТВЕННОГО МЕХА: ОСЕННИЙ...

12 РЕТРО-ОБРАЗОВ МОЛОДОЙ САРЫ ДЖЕССИКИ ПАРКЕР...

С КЕМ ХОДИТ НА СВИДАНИЯ ЭМБЕР ХЕРД?

ТЕПЕРЬ ОФИЦИАЛЬНО: ЛЕДИ ГАГА ВЫХОДИТ ЗАМУЖ

Чуттєва прем'єра: слухаємо довгоочікуваний альбом Джамали «Крила»

До збірника увійшло десять композицій

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Джамала презентувала п’ятий сольний альбом під назвою «Крила». До нього увійшло десять композицій: сім українською мовою і три англійською.

Для роботи над альбомом співачка запросила українського джазового піаніста, що живе в Нью-Йорку, Єфима Чупахіна, а також гітариста групи «Океан Ельзи» Володимира Опсеницю. На три пісні вже знято кліпи – це «Крила» (режисер Анна Копилова), «Сумую» і I Believe In You (режисер Ігор Стеколенко).

«У цьому альбомі можна почути кілька музичних стилів: від мінімалістичної електронної музики до насиченого соулу а-ля Motown Records 70-х. Я писала його останні півтора року, і за цей час в моєму житті відбулося багато подій, головні з яких – це заміжжя і народження сина. Звичайно, все це вплинуло і на звучання, і на зміст альбому. Про кожну пісню хочеться сказати окремо, всі вони дуже важливі для мене», – розповідає Джамала.

Пісня «Крила» про те, що кожному з нас потрібна підтримка інших людей. На кожному етапі нашого життя зустрічаються люди, які нам допомагають, надихають і окриляють. Особливо це важливо в важкі хвилини, коли ти сидиш і думаєш: «Ну, чому я? Чому саме мені дістаються найскладніші випробування?» У ці хвилини тобі і потрібні ці крила, будь-то віра, ангел або кохана людина поруч.

The Great Pretender про те, що дуже багато дівчат змушені «продавати» себе, і бажано подорожче. Вони роблять яскравий макіяж, одягають відверте вбрання і відправляються в бар або нічний клуб «на полювання». Але вони прикидаються, насправді їхні серця розбиті, вони самотні.

«Сумую» про те, що іноді буває, тобі сумно, ти по комусь сумуєш, і раптом розумієш, що тобі почасти навіть подобається цей стан. У цьому є певний кайф, особливо восени. Ти все частіше хочеш відчувати це почуття. Він тільки п'ять хвилин як пішов, а я вже за ним сумую...

«Кохання» про взаємну симпатію, майже закоханість, яка виникає під час листування в соціальних мережах, і про розчарування, яке настає після зустрічі в офлайні.

«Незнайомець» про скороминущі зустрічі. Ви стикаєтеся десь в вагоні метро, ​​посміхаєтеся один одному, але на зупинці расходитесь в різні боки, кожен поспішає по своїх справах. І все, більше ви ніколи не побачитеся.

«Хвилі» можливо, найромантичніша пісня в альбомі. Героїня на березі моря спостерігає за нескінченним рухом хвиль. Завдяки їм вона не відчуває себе самотньою.

На написання пісні «Натовп» мене надихнула поема Олени Теліги Чорна площа. Вона про те, як змінюється громадська думка. Сьогодні тебе люблять і обожнюють, а на наступний день влаштовують цькування. У приспіві вона звучить як мантра, а куплети ми з письменницею Вікторією Платової дещо змінили, додали більше сучасну мову, оскільки для співу там досить складна поетична форма.

«Любити» про те, що любов буває егоїстичною. Ти думаєш: він на цій землі тільки для мене. Його усмішка, його сміх, його слова, все це мені-мені-мені-мені-мені. Так думати дуже приємно.

Happiness про те, що щастя і свобода завжди йдуть рука об руку. Ти щасливий, коли у тебе є свобода вибору. Саме свобода дає тобі це відчуття. І навпаки, коли ти щасливий - ти вільний, твоя душа ширяє в небі.

I Believe in U це звернення до всіх зневіреним, всім, кому потрібна підтримка і опора.

Нагадуємо, попередній альбом Джамали «Подих» вийшов рівно три роки тому, і був удостоєний декількох музичних премій, в тому числі YUNA 2016 в номінації «Кращий альбом року».