5 КРОКІВ ДО СВІДОМОГО ЖИТТЯ СУЧАСНОЇ ДІВЧИНИ...

УЗНАЙТЕ, ЧТО НОСИТЬ ЭТИМ ЛЕТОМ

«ОНА БЫЛА УВЕРЕНА, ЧТО ПРОТИВ НЕЕ ПЛЕТУТ...

ЧТО ЧИТАТЬ ЭТИМ ЛЕТОМ: 5 КРУТЫХ КНИГ, КОТОРЫЕ...

«НУЖНО ИМЕТЬ СИЛЬНУЮ ПСИХИКУ И НОРМАЛЬНУЮ...

Шахи з віслюком і побачення на кордоні: 6 добрих новин вівторка

Одужання принца Чарльза, благодійність Вікторії Бекхем та незвичний партнер Арнольда Шварценеггера в шахах

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine,

Рейтинг статьи / 0
0 5 0

1. Станом на 17:00 31 березня від коронавірусу одужало у всьому світі 172 657 людей, в тому числі 71-річний принц Чарльз. Син Єлизавети II старанно притримувався усіх рекомендацій лікарів і після тижня самоізоляції в своєму замку Балморал став на ноги. Сьогодні здоров’ю герцога Вельського нічого не загрожує, його карантин добіг кінця.

Принц Чарльз вылечился от коронавируса

2. Слідом за іншими модними брендами до боротьби з коронавірусом долучилася і Вікторія Бекхем. З 25 березня британський дизайнер переводить 20% своїх прибутків на рахунки благодійних організацій Feeding America та The Trussell Trust — вони забезпечують їжею тих, хто опинився у скрутному становищі. Вікторія Бекхем наолошує, що сьогодні для спасіння людства вагу має кожен долар і кожен фунт.

Виктория Бекхэм перевела деньги на борьбу с коронавирусом

3. Британська рада моди вдається до антикризових заходів і заявляє про підтримку незалежних дизайнерів і брендів, які переживають важкі часи через пандемію коронавірусу. Для цього організація створила спеціальний фонд Covid Crisis Fund, на рахунок якого планується перерахувати мільйон фунтів стерлінгів. Британська рада моди закликає всіх інших долучатися до ініціативи і підтримувати fashion-індустрію.

4. Найбільший бордель Праги, який нарівні з іншими закладами перебуває на карантині, тимчасово надав своє приміщення безпритульним. «Ми все одно не працюємо на карантині. І оскільки приміщення пустує, чому б не використати його з користю», — зазначив директор борделю. 

5. Любов не знає кордонів! 85-річна данка та 89-річний німець влаштовують побачення на межі двох держав через шлагбаум. Інга Расмусен та Карстен Хансен зустрічаються уже два роки і по черзі ночують один в одного. Однак через карантин пара змушена бачитися тільки через блок-пост. Закохані правил не порушують, тримають дистанцію і не торкаються один одного. Інга та Карстен сподіваються, що до Великодня коронавірус мине, і зовсім скоро вони житимуть уже під одним дахом.

6. Навіть на самоізоляції можна знайти собі гідного партнера для гри в шахи, впевнений Арнольд Шварценеггер. Актор, який закликає всіх сидіти вдома, проводить час зі своїм віслюком Лулу.

«Ось вам щоденне оновлення про життя Лулу — вона не кращий партнер для гри в шахи, але дуже старається. Якщо ви відкладали на потім щось на зразок вивчення шахів зі своєю сім’єю, використовуйте час, якого вам так не вистачало», — радить Шварценеггер.

Слушно!

Арнольд Шварценеггер

5 кроків до свідомого життя сучасної дівчини

Узнайте, что носить этим летом

Время перемен: бренд Gucci отказался от сезонных коллекций

«Нужно иметь сильную психику и нормальную самооценку, чтобы тебя такое не втаптывало», — Алла Костромичева о моделинге

«Рождение детей — один из самых пугающих моментов в жизни», — неожиданное откровение принца Уильяма

12 мицеллярных шампуней, которыми можно пользоваться каждый день