Вечірка з Chanel та Гаррі Поттер вдома: 8 добрих новин четверга

Нудьгувати ніколи!

1. Станом на 18:00 2 квітня від коронавірусу одужали в світі 202 935 людей, серед яких князь Монако Альберт ІІ та відомий голлівудський актор Ідріс Ельба.

2. Група компаній Capri Holdings Limited, до складу якої входять Michael Kors, Jimmy Choo і Versace, пожертвувала понад 3 мільйони доларів на боротьбу з наслідками пандемії коронавірусу. Ця сума піде на підтримку медичних установ Нью-Йорка: NYU Langone Health і New York Presbyterian Hospital. Також частину грошей спрямують в організацію God`s Love We Deliver, яка перебуває під патронажем дизайнера Майкла Корса. Компанія передасть 250 тисяч доларів до фонду Common Thread, який заснували на підтримку малого модного бізнесу.

 

3. Залишайтеся вдома з Chanel та Angele! Вже завтра франко-бельгійська співачка влаштує живий концерт в акаунті модного дому. Зустрічаємося о 13:00 в Instaram-stories @chanelofficial.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4. Джоан Роулінг запустила сайт «Гаррі Поттер вдома», щоб ми з вами легше перечекали карантин. На сайті можна знайти розважальні статті, загадки, головоломки, відеоролики, майстер-класи з малювання чарівних істот. Також у квітні можна безкоштовно завантажити аудіокнигу «Гаррі Поттер і філософський камінь», яка доступна понад 20 мовами.

гарри поттер дома сайт

5. Національна мережа супермаркетів «Сільпо» виділила 100 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом. Понад 13 мільйонів уже використано для оплати 12 високоякісних апаратів штучної вентиляції легенів Hamilton швейцарського виробництва. Після надходження до України це обладнання спрямують до лікарень Київської, Вінницької, Кіровоградської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.  Допомога від «Сільпо» у першу чергу буде спрямована на закупівлю обладнання для лікарень та засоби захисту медичного персоналу. 

6. Український бренд одягу Sleeper разом із громадською організацією Happy Today записали відео, яке дозволить суспільству більше дізнатися про людей з розладом аутичного спектру та взаємодію з ним. Також Sleeper запустив благодійну акцію. Впродовж усього квітня на всі речі блакитного кольору діятиме знижка в 40%, а 20% коштів від продажу будуть перераховані Happy Today.

7. Державне підприємство «Укрспирт» почне продавати виробникам антисептиків спирт, у вартості якого не буде акцизного податку, через що такий спирт стане у рази дешевшим. Для того, аби продаж спирту відбувався без акцизу, саме виробництво антисептиків перенесуть на заводи «Укрспирту».

8. Фонд H&M оголосив переможців щорічної премії Global Change Award, яку також називають «Нобелівською премією стійкої моди». Мета — виявити і масштабувати на ранніх етапах найбільш інноваційні ідеї для стійкої трансформації модної індустрії.

Переможці премії Global Change Award 2020:

300 тисяч євро — Incredible Cotton от GALY (США / Бразилія). Використання біотехнологій для створення вирощеної в лабораторії бавовни.

250 тисяч євро — Feature Fibres от Werewool (США). Створення тканин із ДНК білка з природніми кольорами і властивостями.

150 тисяч євро — Tracing Threads от TextileGenesis (Індія). Відстежування стійких волокон за допомогою прозорої і надійної технології блокчейну.

150 тисяч євро — Zero Sludge от SeaChange Technologies (США). Відділення і очистка стічних вод для усунення токсичного осаду на сміттєзвалищах.

150 тисяч євро — Airwear от Fairbrics (Франція). Трансформація парникових газів в стійких поліестер.


Реклама

Популярні матеріали

7 причин, чому ви не можете знайти кохання


10 ознак, що ви п'єте мало води


Повний нумерологічний Таро-прогноз на липень 2024 року


Читайте також
Популярні матеріали