Дивимося перший трейлер серіалу The New Look про Коко Шанель і Крістіана Діора

Мода під час Другої світової війни

Стримінгова платформа Apple TV+ опублікувала перший офіційний трейлер нового серіалу The New Look про життя й кар’єру двох легендарних фігур в історії моди — Крістіана Діора й Коко Шанель. Події розгортатимуться в період Другої світової війни, коли Париж окупували нацистські війська.

Для Крістіана Діора цей час у його кар’єрі сповнений великого успіху та новаторських рішень, які кардинально змінили модну індустрію. Тоді ж як «правління» Шанель, яка була чи не найвідомішою дизайнеркою у світі, опинилося під загрозою через її тісну співпрацю з нацистами. Епізоди серіалу розкриють нам історію ключового етапу у світі фешн XX століття, познайомивши глядачів не лише із засновниками будинків моди Dior і Chanel, а і з їхніми головними конкурентами: Крістобалем Баленсіагою, П’єром Бальменом та іншими. 

Трейлер дозволяє нам ближче поглянути на те, що ж нас чекає в серіалі. Напружена ситуація між дизайнерами, їхня боротьба за п`єдестал у фешн-індустрії й, звісно ж, розвиток моди та її роль у важкі для світу часи. 

«Люди повинні відчувати, мріяти. Їм потрібно жити знову — і ми можемо створити для них новий світ», — каже Крістіан Діор у серіалі.

Роль мсьє Діора зіграв Бен Мендельсон, а в образі Коко Шанель постала Жульєт Бінош. Інших героїв зіграли Мейсі Вільямс, Джон Малкович, Емілі Мортімер і Клес Банг.

Перші три серії серіалу ми побачимо вже 14 лютого, а далі епізоди виходитимуть щосереди до 3 квітня на Apple TV+.


Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали