Церемонію нагородження «Еммі-2023» перенесли на 2024 рік через протести в Голлівуді

Невдоволення робітників не вщухає

У Голлівуді продовжують вирувати страйки SAG-AFTRA та WGA, і вони вже мають певні наслідки для індустрії: 75-ту щорічну церемонію вручення премії «Еммі», що була запланована на 18 вересня, переносять на 15 січня 2024 року.

Еммі

Церемонія нагородження «Еммі-2023» відбудеться на наступний день після 29-ї щорічної церемонії Critics Choice Awards, а за кілька тижнів після неї пройде вручення премії Гільдії кіноакторів, яка нагороджує акторів кіно та телебачення. У січні також відбудеться «Золотий глобус», тож на нас чекає цілий місяць масштабних церемоній у світі кіно.

На сьогодні страйк голлівудських сценаристів триває вже понад 100 днів, що значно довше, ніж у 2007-2008 роках. Минулого місяця — після того, як переговори зі студіями зірвалися, — протестувати почали й актори. Протягом цього часу вони порушили знімальний процес десятків фільмів і шоу.

Еммі

Причиною страйків називають зменшення суми контрактів сценаристів і акторів на тлі постійного збільшення бюджетів і зростанні переглядів кінопродукції. Видання Daily Mail повідомляє, що станом на січень 2023 року Paramount+ мав понад 55 мільйонів користувачів, а Disney+ — понад 161 мільйон. Це дозволяє їм щомісяця отримувати гроші від користувачів і виходити на ринок, який, за прогнозами, до 2026 року становитиме 115 мільярдів доларів. Серед питань, обговорення яких також вимагали протестувальники, — використання штучного інтелекту в кіно та компенсації за фільми, які продаються стрімінговим сервісам.


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали