Бренд Poustovit підтримав проєкт сортування побутових відходів

Він відомий своїми колекціями «Лівий/Правий берег»  з вишитим каштаном Києва

Проєкт Support by POUSTOVIT підтримав організацію «Україна без сміття» — соціальний проєкт, що створює стійку культуру сортування побутових відходів.

«Ми хочемо привернути увагу до такого важливого проєкту, як УБС. Вони були перші в Україні, хто підняв таку непросту тему, це важливо для майбутнього нашої країни. Ми раді зробити свій невеликий вклад у розвиток культури сортування в Україні та піклування про нашу планету», — розповіла дизайнерка Лілія Пустовіт.

Support by POUSTOVIT змінив свої знакові худі «Лівий/Правий берег» з лімітованого дропу — він поєднав айдентику «України без сміття» та Support. 

«Такий саппорт — важливий і символічний для УБС. Це додасть і комфорту, і стилю нашій команді. А все це, зрештою, конвертується в приємні емоції, які отримуватимуть відвідувачі станції. Робимо все можливе, щоб станції сортування з`являлися на обох берегах Києва та в інших містах-мільйонниках», — Анна Яблучна, комунікаційниця УБС.

Ці худі передали як благодійний внесок — так одяг допоможе робітникам першої в Україні громадської станції сортування зігрітися Бренд  холодну пору року.


Реклама

Популярные материалы

Тонкая талия Кендалл Дженнер и стройные ноги Беллы Хадид: секреты...


10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


Читайте также
Популярные материалы