ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

Balthazar презентують у Києві альбом Sand

Не можемо дочекатися!

Фото: Предоставлены пресс-службой

Рейтинг статьи / 0
3 5 5

З гуртом Balthazar українські слухачі мають особливі відносини: кожна зустріч гаряча та щира, а кожен концерт — це повне розуміння одне одного і любов з першого погляду. З часу презентації альбому Fever минуло два роки, розлуку відчули як ми, так і бельгійські музиканти. Настав час Balthazar представити Києву абсолютно нову платівку Sand — стильну, сексуальну та позбавлену рамок, які музиканти досі ставили самі собі.

Виступ Balthazar відбудеться 18 вересня на сцені ЮБК.

Бальтазар

На чолі з Йінте Депре та Маартеном Девольдере, авторами та фронтменами гурту, Balthazar продовжують втомовувати свою жагу до експериментів. Адже Balthazar — це гурт, що ніколи не повторюється. Пройшовши шлях від класичної поп-музики до гордого розмаху Генсбура, а звідти — до пишної індімузики вищого класу, гурт лише підтвердив свій статус інноваторів та сонграйтерів із надтонким чуттям. Розповідаючи про запис нової платівки, Маартен згадує: «Ми робили багато такого, чого не робили раніше, — раніше ми ніколи не використовували стільки барабанних семплів чи басових синтезаторів. Було дуже цікаво, і це класно спрацювало в цих піснях». Йінте додає: «Це був дуже сучасний спосіб створення альбому, через пов`язані з пандемією обмеження: ми працювали дистанційно і спілкувалися електронно, а не в студії». Та результат жодним чином не виказує складні умови, в яких він створювався.  

Писався Sand прямо в турі, адже гурт прагнув видати новий альбом якомога швидше. Записуючи його, музиканти настільки увійшли в раж, що спинитися було неможливо, і вони аж ніяк не хотіли втратити це відчуття. Balthazar не хотілося втрачати рівновагу та витонченість, радість і свободу, яку вони відчувають, стоячи на сцені. Сповнений душевної поп-музики, Sand менш обтяжений меланхолійними оковами минулого і наразі є найбільш згуртованим альбомом двох авторів та їхнього гурту. Підкреслюючи нюанси кохання, втрати та життя, у Sand авторський дует Девольдере та Депре досягає нових висот. 

Продаж розпочнеться 25 червня об 11.00.

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

Рианна запускает новый проект

Как подобрать и наносить тональный крем в жару

Учимся у Леди Гаги, как производить впечатление с помощью одежды