Автори фільму «Королі репу» презентували перший офіційний постер

У кіно вже цього року

Уже 3 серпня відбудеться прем’єра фільму режисера Мирослава Латика «Королі репу». Головні ролі у кінострічці зіграли Михайло Дзюба, Wellboy (Антон Вельбой), Ірма Вітовська, Карина Химчук, Юрій Кулініч, Дмитро Хом’як та Андрій Борис, а композитором та саундпродюсером виступив Cepasa (Павло Ленченко). 

Напередодні автори проєкту представили перший постер, на якому зображена трійка головних героїв. Кожному з них доведеться пройти шлях випробувань, здобути досвід помилок, пережити перше кохання і перший успіх — якщо пощастить.

Стрічка, що вдало поєднала кримінальну інтригу, любовну історію, яскраву музику та стильний візуальний ряд, стала фаворитом Одеського міжнародного кінофестивалю (2021), де вона вперше побачила світ. Пізніше «Королі репу» отримали безліч відзнак та схвальних відгуків на міжнародних кіноівентах, здобувши імідж «нового культового українського блокбастера».

За сюжетом, 17-річний хлопець на прізвисько Казан (Михайло Дзюба) понад усе мріє стати відомим репером та підкорити серце своєї дівчини. Заради своїх мрій Казан готовий ризикнути, але обставини спрямовують його життя в іншому напрямі, де на нього чекає боротьба за успіх, кохання та навіть виживання...

Історія дорослішання, фатальні помилки, пошуки свого місця в житті та кохання — недарма перші глядачі встигли порівняти «Королів репу» з культовим фільмом «8 миля»: немов стукіт серця, у фільмі лунає реп, а з однією з центральних ролей блискуче впорався відомий український виконавець Антон Вельбой (Wellboy).

Також у фільмі в абсолютно несподіваному амплуа з’являється зірка українського кіно та театру Ірма Вітовська. Її сцени вражають яскравістю, емоційністю, вони настільки влучні, що сюжет здається ще більш об’ємним та глибоким.

Молоді харизматичні актори й майстри екрана, потужні саундтреки, оригінальна історія, схвальні відгуки кінокритиків, неочікувані повороти сюжету — все це робить «Королів репу» однією з головних прем’єр цього літа!


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали