Арт-проєкт «Театр 360 градусів» запускає краудфандингову кампанію для створення нової відеовистави

Щоб зібрати 1 мільйон гривень

Арт-проєкт продюсерів Даші Малахової та Наталії Чижової «Театр 360 градусів», що першим в Україні знімає і безкоштовно показує широкій аудиторії відеоверсії театральних постановок, розпочинає краудфандингову кампанію по збору коштів на  створення нової відеовистави. 

Третьою прем`єрою проєкту стане відеоверсія «VERBA» за драмою-феєрією Лесі Українки «Лісова пісня» у постановці Національного академічного драматичного театру ім. Франка. 

Найближчим часом кампанія виходить на платформі колективного фінансування проєктів «Спільнокошт». На цей крок творців проєкту надихнули самі українці, які під час безкоштовних онлайн-показів вистави «Шинель» відправили 100 000 грн. донатів у вигляді  «оплесків». Це було неочікувано, тому як на початку існування, підтримка на створення онлайн-вистав надходила від великих брендів. Цей досвід показав, що проєкт цінний для українців і вони готові підтримувати розвиток театрального мистецтва в онлайн. Таким чином, продюсери мають на меті формування серед театралів унікальної для України спільноти доброчинців.

«Ми робимо театр доступним для кожного. Ми щасливі, коли в містах та селах — від Одеси до Закарпаття, передивляються вистави провідних театрів столиці, і не тільки. Ми приносимо театр у кожну оселю, а разом з ним — культуру, традиції, естетику, смак», — розповідає Даша Малахова.

Наразі незалежний проєкт «Театр 360 градусів» планує зібрати 1 000 000 грн. за допомогою краудфандингу і перші 100 000 грн. отримати для запуску виробничого процесу до кінця 2021 року. Загалом збір коштів триватиме включно до останніх днів безкоштовних прем`єрних показів вистави «VERBA».

«Сьогодні ми будуємо незалежну систему фінансування культурних проєктів. Все починається з формування звички фондувати в культуру своєї країни. Так ти стаєш її частиною. Зробивши навіть невеличкий внесок, українці відчувають свій вплив та свою цінність. Ми мріємо об`єднати глядачів у велику театральну спільноту. То ж запрошуємо всіх», —.ділиться Наталія Чижова.

Команда проєкту вже розпочала репетиції вистави та підготовку до зйомок, що попередньо заплановані на кінець січня. Разом з тим доля проєкту цілком залежить від того, чи вдастся зібрати необхідну суму на виробництво. 

«VERBA» — це вже третя робота продюсерів Даші Малахової та Наталії Чижової за другий рік існування інноваційного культурного проєкту. 

Безкоштовні прем`єрні онлайн-покази вистави «VERBA» розпочнуться 25 лютого 2022 року, на честь завершення святкування 150-ї річниці від Дня народження видатної української письменниці Лесі Українки.

Для перегляду необхідна реєстрація на сайті проєкту «Театр 360 градусів».

Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали