НЕИЗВЕСТНЫЕ ФАКТЫ О ЛАНЕ ДЕЛЬ РЕЙ

9 ПРИВЫЧЕК ДЛЯ МОЛОДОСТИ КОЖИ

УПРАЖНЕНИЯ ДЛЯ ТАЛИИ: УБИРАЕМ БОКА В ДОМАШНИХ...

АДАМ ЛЕВИН И БЕХАТИ ПРИНСЛУ ВПЕРВЫЕ ПОКАЗАЛ СВОЮ...

СПИСОК FASHIONISTA: 25 ЛУЧШИХ ФИЛЬМОВ О МОДЕ...

Арку Дружби народів оздоблять українським орнаментом

Принаймні, так пообіцяв мер міста Кличко

Після бурхливої реакції правих організацій, котрі завадили завершити проект з перефарбування Арки Дружби народів в кольори веселки, мер Києва, здається, знайшов вихід. Замість того, аби довести справу до кінця та не реагувати на акції проти ЛГБТ, Віталій Кличко вирішив... додати трохи вишивки.

Сьогодні он-лайн портал КМДА повідомив, що завершення підготовки Арки Дружби народів до Євробачення ознаменується цікавим додатком. Завершенням оздоблення стане фрагмент традиційного українського орнаменту. Кличко повідомив про це в ефірі телеканалу.

«Громадські організації подали заявку, щоб тимчасово оздобити Арку дружби народів кольорами веселки. Дехто почав казати, що це, нібито, якась не така символіка, натякаючи на певні організацій. У мене є фотографія 2010 року, коли арку підсвічували різними кольорами, і ні в кого не виникало зауважень. Ми знайшли компроміс. На тій ділянці, яка залишилася незавершеною, розмістять фрагмент українського орнаменту. Ніяких конфліктів не буде», – впевнено сказав Віталій.

Журналісти он-лайн порталу Хмарочос уже пофантазували, як може виглядати Арка на момент проведення конкурсу:

Неизвестные факты о Лане Дель Рей

Гимнастика для лица: Секреты Меган Маркл, Дженнифер Энистон и Маши Ефросининой

9 привычек для молодости кожи

Загрузка...