Спеціальна версія журналу
ELLE Україна

Як допомогти Україні, якщо ви перебуваєте за кордоном

6 способів

Сьогодні весь світ підтримує Україну у війні з Росією. Багато хто з іноземців прагне допомогти українцям не лише словом, а й ділом, тому ми розповідаємо, як це зробити!

Антивоєнний протест 

1. Перерахувати кошти на потреби української армії та закладів охорони здоров’я

Якщо ви бажаєте підтримати Україну фінансово, є декілька способів зробити це: через спеціальні рахунки для допомоги закладам охорони здоров’я та підтримки ЗСУ або через громадські ініціативи та фонди: «Повернися живим», «Армія SOS» та «Крила Фенікса». Третій шлях — перерахувати криптовалюту на підтримку української армії. 

2. Підтримка організацій, які надають гуманітарну допомогу

Oxford University Ukrainian Society зібрав список організацій, які займаються підтримкою цивільних громадян та армії України. Документ постійно оновлюється та доповнюється. Організацією гуманітарної допомоги також займаються ініціативні групи у різних містах Європи, наприклад у Каннах, Франкфурті та Барселоні.

3. Прихистити українців

Якщо ви готові прийняти у себе біженців з України, заповніть цю анкету або доєднуйтеся до груп у своїй країні, повний перелік яких можна знайти тут.

4. Боротьба на інформаційному фронті

Поширюйте інформацію про те, що відбувається в Україні, допомагайте знаходити та блокувати фейки, публікуйте пости у соціальних мережах та впливайте на публічних особистостей та політиків у своїй країні.

5. Підписання петицій

На сайті OpenPetition запустили петицію до НАТО з вимогою закрити повітряний простір над Україною. Також ви можете знайти петицію до Президента США з закликом налаштування гуманітарних авіапоставок до України. Незалежно від вашого громадянства ви можете підписати прохання припинити будь-які стосунки з російськими компаніями та визнати режим Путіна військовим злочином, а для громадян та резидентів Великобританії є звернення з проханням надати будь-яку необхідну воєнну допомогу для захисту України.

6. Антивоєнний протест 

Доєднуйтеся до протестів проти війни у своєму місті. Детальну інформацію можна знайти на сайтах проєктів #StandWithUkraine і Stop Putin

Нагадаємо, збір коштів на підтримку України запустила криптомережа Binance.

Текст: Аліса Єрмоленко


Реклама

Популярные материалы

Закуска з печериць та білих грибів


Український фільм «Як там Катя?» здобув дві нагороди на...


Стало відомо, скільки заплатять Леді Газі за роль Гарлі Квінн...


Читайте також
Популярні матеріали