ТЕКСТ: КАТЕРИНА РУДЕНКО: «В ЦІЛОМУ ЦИФРОВІ...

КЛУБ ПУТЕШЕСТВЕННИКОВ: МИШЕЛЬ АНДРАДЕ В...

TV, ЩО ПАСУЄ ВАШОМУ СТИЛЮ ЖИТТЯ! ІДЕАЛЬНИЙ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН: ВІДЧУЙ СЕБЕ...

КУЛЬТГИД: КУДА ПОЙТИ В КИЕВЕ, ИЮЛЬ 2021

46% українок незадоволені своєю роботою

Вражаючі цифри

Рейтинг статьи / 0
1 5 1

Такі результати дослідження компанії Avon, у якому взяли участь 1000 жінок 18-65 років з усієї країни. Основні причини низька зарплата (62%), відсутність росту і перспектив (41%) та погіршення здоров’я через роботу (24%).

В Україні більшість жінок у віці від 18 до 65 років працюють — це 69% українок. Переважно жінки працюють фахівцями без керівних посад, службовцями і керівниками середньої ланки. Працювати українки розпочинають у середньому в 19 років. Основна причина виходу на роботу молодих українок — прагнення стати незалежними від батьків (43%), бажання спробувати заради інтересу (19%) та необхідність фінансово допомагати сім’ї та близьким (18%).

Українок, які задоволені своєю роботою, трохи більше половини — 54%. Вони зазначають, що робота дає їм відчуття фінансової незалежності (51%), хороший колектив (33%), підвищує впевненість у собі (30%) і допомагає в самореалізації (27%). 46% жінок, які незадоволені роботою, крім основних причин називають ще й відсутність можливості планувати свій час (22%).

Кадр із сериалу «Секс у великому місті»

Тому не дивно, що 76% опитаних хотіли б працювати на себе. Половину жінок (51%) робота на себе приваблює можливістю бути начальником самій собі, на власний розсуд планувати завантаження та ні від кого не залежати.

Поширеним серед українок є і пошук роботи з частковою зайнятістю, щоб мати додатковий дохід.  67% українок шукали таку роботу. Відповідними є і вимоги до роботи з частковою зайнятістю — на першому місці це висока оплата (55%), можливість працювати з дому (55%) та мати гнучкий графік (48%).

Наші жінки часто зіштовхуються з гендерними стереотипами чи утисками — про це заявили 44% українок. Так, кожна четверта українка зіштовхнулася з тим, що чоловікам платять більше, ніж жінкам, 30% — заявили, що працівниць-мам сварять за лікарняний через хворобу дитини, а 28% стверджують, що на роботі жінці необхідно приділити більше зусиль, ніж чоловіку, щоб їй довірили важливу посаду чи що у чоловіка більше шансів отримати роботу (25%).

Кадр із фільму «Диявол носить Prada»

«Можливість почувати себе впевненою, реалізувати себе ще в одній ролі, мати колектив, який підтримає, і, звісно, самостійно заробляти — це те, що дає робота сучасній українці. Саме тому важливо, аби будь-яка жінка мала змогу реалізувати себе: мами в декреті, студентки, жінки на пенсії чи ж ті, котрі хочуть мати підробіток до основної роботи. І в Україні, і у світі Avon створює для жінок різні можливості для роботи: робота в офісі, часткова зайнятість чи робота на себе, що дає можливість жінкам бути незалежними й самостійно планувати своє життя, виходячи виключно зі своїх уподобань», — говорить генеральна директорка Avon в Україні та Грузії Єлизавета Коробченко.

 

З усіма результатами Всеукраїнського дослідження жінок можна ознайомитися за посиланням.

 

Реклама

Як знімати супервідео на смартфон: відчуй себе справжнім режисером! Частина 3

TV, що пасує вашому стилю життя! Ідеальний телевізор за версією редакціі

Текст: Катерина Руденко: «В цілому цифрові технології націлені, щоб поліпшити наше життя»

Рианна запускает новый проект

Как подобрать и наносить тональный крем в жару

Учимся у Леди Гаги, как производить впечатление с помощью одежды