10 неймовірних книжок, які варто шукати на Книжковому арсеналі

Твори, що варто прочитати

Ювілейний Книжковий Арсенал стартує у середу, 23 червня, і триватиме до 27-го. Щороку подія об`єднує письменників, митців і шанувальників книжок. З цієї нагоди ми підібрали добірку неймовірних нових видань, які варті того, щоби їх прочитали.

Бернардін Еварісто. «Дівчина, жінка, інакша»

Ця неймовірна книжка розділила Букерівську премію 2019 року зі славнозвісним продовженням «Оповіді служниці» Марґарет Етвуд. «Дівчина, жінка, інакша» Бернардін Еварісто — це 12 історій таких різних жінок. Кожна з них мріє, працює, будує стосунки та намагається втілити у життя свої потаємні бажання. Вони зіштовхуються з непорозумінням, жорстокістю суспільства, зневагою і цькуванням, адже вони темношкірі у світі білих людей. Цей роман — про життя, роздуми, боротьбу та прагнення отримати свій шматок щастя у світі, де відтінок шкіри має значення.

Ален де Боттон. «Архітектура щастя»

У книжці автор пише про архітектуру як живе середовище. Ця книжка — про зв’язок нашої особистості та нашого місця проживання, про любов до місць, у яких ми знаходимось. Місце життя не тільки віддзеркалює наші риси, прагнення, звички, а й певною мірою визначає майбутнє. Адже те, як ми почуваємося у своїй спальні чи бібліотеці, впливає на наше ставлення до навколишнього світу, бачення власного майбутнього та готовність боротися за нього.

Ісабель Альєнде. «Жінки душі моєї»

Славнозвісна чилійська письменниця і журналістка розповідає про жінок, які мали неабияке значення у її житті. Це зворушлива розповідь про її рідних — Панчіту, Паулу, літагента Кармен Бальсельс, — за якими вона тужить; розповідь про видатних письменниць і бунтарок у мистецтві та безіменних жінок, які пережили насильство, але вони сповнені гідності та відваги рухатись уперед. Це книжка про тих, хто постійно супроводжував Ісабель по життю та надихав її серце й душу.

Майкл Шебон. «Телеграф-авеню»

По-справжньому зворушлива і щира історія про силу музики, расу, класи, виховання дітей і шлюб. У романі Шебон переплітає долі двох сімей, яких поєднує не лише дружба, а й справа всього їхнього життя. Арчі й Нет тримають крамничку вінтажних вінілових пластинок. Та все змінюється, коли неподалік неї планують побудувати черговий торговельний центр. Чоловіки хвилюються не тільки за власний бізнес, а й за дружин. Їхнє спокійне життя закінчується і тому кожен повинен для себе вирішити, як жити далі. Все це розгортається на тлі джазу, кунгфу, кіно 70-х і яскравих емоцій.

Ґленнон Дойл. «Вільна»

Ми з усіх сил намагаємось бути хорошими доньками, партнерками, працівницями й матерями, сподіваючись, що це зробить нас щасливими. Авторка книги зробила крок у зовсім іншому напрямку. Вона перестала бути хорошою для всіх і повернула любов до себе. Про те, що з цього вийшло і які зміни на неї чекали, вона розповідає у своїй книзі.  Історія Ґленнон захопила мільйони читачів у всьому світі та показала шлях до повноцінного й гармонійного життя.

Джоан Ліндсі. «Пікнік біля Навислої скелі»

Події роману розгортаються у День Святого Валентина на території австралійської школи-інтернату для дівчаток. Вони обмінюються неймовірно романтичними листівками і готуються до фатального пікніка під час якого зникають три дівчини. І хоча сюжет роману повністю вигаданий, події описані так, ніби це правдива історія. Критики вважають його найкращим австралійським романом, і тому він неодноразово був екранізований.

Рід Гастінгс та Ерін Маєр. «Netflix і культура інновацій»

Книжка про одну з найвідоміших компаній сучасності. Її автори Рід Гастінгс та Ерін Маєр розповіли про секрети успіху Netflix та їх корпоративну культуру. Саме Netflix зробили справжню революцію в індустрії дозвілля завдяки своїм унікальним принципам управління. Це книга також про людей, що працюють злагоджено, йдуть у відпустку по 8 разів на рік і, безперечно, почуваються комфортно, бо свобода й відповідальність — їх головні цінності.

Анна Топіліна. «Люби без ілюзій. Як звільнитися від токсичних стереотипів і побудувати здорові стосунки»

Більшість з нас прагнуть бути коханими і кохати, але на шляху до щастя стоять хибні уявлення і стереотипи. Книжка Анни присвячена ілюзіям, які перешкоджають побудові приємних і плідних стосунків. Це книжка — роздуми про суспільний і культурний тиск, міф про романтичне кохання, здорові та нездорові стосунки, тривожні маркери на перших етапах знайомства, спроби змінити іншого та вміння вчасно піти. А ще — про повагу до власних кордонів, тіло та секс у стосунках і решту таких очевидних речей, про які ми схильні забувати.

Ден Гарріс. «На 10% більше щастя»

Відомий американський репортер і телеведучий Ден Гарріс розповідає про свій шлях до медитації. У книжці його надзвичайно правдивий і розсудливий погляд на переваги від занять нею. Автор описує несподівану, веселу і глибоко скептичну подорож дивним світом духовності і знаходить для себе спосіб стати щасливим. Ден також додає скандальні й не дуже подробиці з життя духовних лідерів, з’ясовує, що ж таке медитація насправді, чи всім вона підходить та як може вплинути на наше самопочуття.

Анна Євгенія Янченко. «Вино без правил. Як пити круте вино і не залежати від думки винних снобів»

Книжка від засновниці блогу «Сомельє в зелених штанях», яка продегустувала понад 15 тисяч вин. Анна Євгенія пише про повний спектр опцій, на які варто зважати, обираючи чергову пляшку. Сомельє пояснює, як читати етикетку і обирати келихи, що таке декантер і звідки взялися таніни, розвіює міфи стосовно порошкових вин, пояснює, що таке Петнат і хто зіпсував імідж Ламбруско. Це захопливий опис найвідоміших винних регіонів світу та розповідь про те, як винороби створюють вино та для чого витримують його в дубових бочках.


Реклама

Популярні матеріали

Українська кухня: веганські рецепти на сніданок, обід і вечерю...


Чай з кульбаби: корисні властивості, правила приймання та...


Old money — естетика, яка ніколи не вийде з моди: складаємо образи...


Читайте також
Популярні матеріали