15 ВЕЩЕЙ, КОТОРЫЕ НЕ СТОИТ ДЕЛАТЬ С БРОВЯМИ...

ЮГ УКРАИНЫ: КУДА ОТПРАВИТЬСЯ В ПУТЕШЕСТВИЕ...

СМОТРЕТЬ ДО КОНЦА: ИСПОВЕДЬ ТИНЫ КАРОЛЬ В...

«ЛЮДИ ПО-ПРЕЖНЕМУ ХОТЯТ УВИДЕТЬ МОЮ ГРУДЬ. А МНЕ...

HOT NK: НАСТЯ КАМЕНСКИХ ПРЕДСТАВИЛА...

Лімітована колекція: glo™ присвятив нові гаджети культовим містам світу

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Promotion

Рейтинг статьи / 0
3 5 5

До колекції увійшли 5 пристроїв glo™ hyper NATIV EDTN* унікального дизайну. Натхненням для створення кожного з них було одне з легендарних міст: Ріо-де-Жанейро, Токіо, Нью-Йорк, Лондон та Барселона — сучасні, стильні, гамірні, успішні та технологічні мегаполіси зі своєю унікальною сучасною культурою, де народжуються нові прогресивні ідеї.

Кожен лімітований glo™ показує культуру й енергію одного з п`яти міст, завдяки чому усі пристрої легко впізнавані. На корпусах девайсів можна знайти Нью-Йорк з його безперервним рухом і динамічними ритмами. Лондон в абстрактній інтерпретації для шанувальників як класичного, так і сучасного мистецтва. Масштабний Токіо, що парадоксально поєднує вічні традиції Японії та передові технології. Сонячні Ріо і Барселону з вуличним мистецтвом і фестивалями на тлі калейдоскопу барв дикої природи. Завдяки цій лінійці кожен може відчути себе громадянином світу незалежно від свого місцеперебування.

На сторінці glo в Instagram можна подивитися серію інтерв`ю Hyper NATIV з українцями, які живуть у кожному з цих мегаполісів. Вони доводять, що можна зберігати зв`язок з рідною країною, одночасно стаючи частиною сучасної культури іншого міста закордоном. Саме цей зв`язок і допомагає українцям відчути себе справжніми громадянами світу, що поєднують у собі культурні особливості батьківщини з ритмом нової країни проживання.

Лімітована колекція є свіжою дизайнерською інтерпретацією пристрою glo™ hyper, що вийшов у 2020 році в новому форматі з покращеною ергономікою.

Девайс поєднує інноваційну технологію індукційного нагрівання тютюну, яка забезпечує більш насичений смак. Користуватися glo™ hyper інтуїтивно просто і зручно – в режимі Boost пристрій нагріває стік всього за 15 секунд, а потужна батарея забезпечує до 20 сесій** без підзарядки. Спеціально для glo™ hyper була розроблена окрема лінійка тютюнових стіків neo™ *** із чотирма варіантами смаків.

Відтепер повнолітні споживачі тютюну можуть завжди мати під рукою частину улюбленого міста. Виразний дизайн колекції допоможе персоналізувати стиль і згадати маршрути своїх мрій. Девайси нової лінійки доступні за ексклюзивною ціною – всього за 599 грн.

Новий пристрій glo™ hyper NATIV EDTN можна замовити на офіційному сайті бренду або придбати в офіційних магазинах бренду glo™ Studio.

* Нова лімітована лінійка glo hyper Нейтів Едішн

** При використанні в режимі Буст. Час роботи повністю зарядженої батареї може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.

*** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

Новинка, варта уваги: інноваційний пристрій glo™ HYPER і нові стіки neo™* у форматі демі 

7 парных подарков ко Дню влюбленных

8 книжок, написаних на основі реальних подій

15 вещей, которые не стоит делать с бровями

Юг Украины: куда отправиться в путешествие

«Чому чоловікові має бути соромно за те, що він допомагає змінювати підгузки чи сам готує для дитини?» Олена Зеленська написала колонку про рівність