ПІДБЕРІТЬ СОБІ КОЛІР ВОЛОССЯ І ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО...

LAST DANCE: ВРЕМЯ И СТЕКЛО ВЫПУСТИЛИ ПОСЛЕДНИЙ...

«ИМ ПОТРЕБОВАЛОСЬ МНОГО ВРЕМЕНИ И КУРС СЕМЕЙНОЙ...

ДЖИНСОВАЯ ЮБКА МИДИ — ГЛАВНАЯ ПОКУПКА ЭТОГО ЛЕТА...

«СДЕЛАЕМ АМЕРИКУ СНОВА ГОРЯЧЕЙ», — ПЭРИС ХИЛТОН...

Новинка, варта уваги: інноваційний пристрій glo™ HYPER і нові стіки neo™* у форматі демі 

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Promotion

Теги:
Рейтинг статьи / 0
0 5 0

Впевненість, успішність, стрімкий рух до мети. На шляху до успіху варто відволікатися лише на справжнє задоволення. Новий пристрій від glo™ – glo™ HYPER – було розроблено спеціально для прогресивних чоловіків, які курять, але жадають нових вражень та прагнуть відкривати для себе нові смаки. 

Світ швидко змінюється. Шалений ритм мегаполісу та динамічний темп життя змушує шукати нові рішення та інновації для того, щоб задовольнити навіть найбільш вибагливих чоловіків.  

гло

Новий glo™ HYPER – це: 

1. Завжди прагнути більшого

Більше поставлених цілей. Більше зусиль у напрямку до мети. Більше насиченості смаку у нових стіках neo™* демі. Нова лінійка стіків neo™ збільшена у діаметрі та містить на 30% більше тютюну у порівнянні з попереднью лінійкою neo™. Нові стіки разом з удосконаленою технологією індукційного нагрівання забезпечують яскравий та інтенсивний смак.

2. Швидко робити вибір

«Пам`ятайте, що час – це гроші», – говорив Бенджамін Франклін. Сучасний світ диктує ще більший темп у прийнятті рішень та вміле розпоряження своїм часом. З glo™ HYPER можна все встигати і не відмовляти собі у звичних ритуалах. Девайс має два режими: стандартний і Boost, що дає можливість обирати швидкість нагрівання тютюнового стіка та насиченість смаку. 

У режимі Boost можна отримати більш яскраві смакові відчуття за рахунок більш сильного (до 280°С) та рівномірного прогрівання стіка. Нагрівання відбувається лише за 15 секунд, а сесія використання триває 3,5 хвилини. У режимі Standard пристрій нагріває стік до 245°С за 20 секунд. Час використання ― 4 хвилини.

3. Обирати прості та ефективні рішення

Вже давно доведено, що прості рішення – найбільш ефективні рішення. glo™ HYPER компактний і простий у використанні. Управління девайсом здійснюється лише однією кнопкою. А одного заряду вистачає до 20 сесій** використання, що виключає постійний пошук можливостей підзарядки та значно спрощує життя.

гло

4. Не забувати відкривати для себе щось нове 

Можна почати з екпериментів із новими смаками стіків. Нові стіки neo™ у демі форматі представлені в чотирьох різних смаках: 

·  «Terracotta Tobacco» – збалансованому тютюновому з кремовими нотами і м`яким післясмаком; 

·     «Magnetic Pineapple» – м’якому тютюновому з капсулою зі смаком тропічного міксу;

·     «Redberry Pastel» – освіжаючому м’ятному в поєднанні з вираженим тютюновим ароматом та капсулою зі смаком червоної ягоди; 

·     «Brilliant Berry» – класичному тютюновому з делікатним ароматом лісових ягід та капсулою зі смаком лісової ягоди.

гло

5. Мати власний стиль

У пошуках власного стилю необхідно пам`ятати про те, що саме деталі формують завершений образ. Вишуканий дизайн, приємний на дотик матеріал корпусу «soft touch»***, вдосконалена конструкція glo™ HYPER — пристрій стане стильним аксесуаром сучасного чоловіка. Асортиментний ряд представлений у чотирьох кольорах: чорному, синьому, помаранчевому та білому.  

 *Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними і викликають звикання.

**При повністю зарядженій батареї і може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.

***Крім glo™ HYPER у білому кольорі.

Підберіть собі колір волосся і дізнайтеся про свій стиль

Сладкая жизнь: готовим королевский омлет на завтрак

Роскошь в условиях карантина: самые красивые платья Недели высокой моды 

Last dance: Время и Стекло выпустили последний клип

Все, что нужно знать про полисахариды в косметике: рассказывают дерматологи

«Им потребовалось много времени и курс семейной терапии», — как Анджелине Джоли и Брэду Питту удалось наладить отношения