ДОМАГАННЯ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ:РЕАЛЬНІ...

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ...

ПРЕДМЕТЫ ГАРДЕРОБА, НА КОТОРЫХ НЕЛЬЗЯ...

СКАНДАЛЬНА КУРТКА МЕЛАНІЇ ТРАМП ТА ІНШІ МОДНІ...

7 БЕЛЫХ ПЛАТЬЕВ НА ЛЕТО

Як знімати супервідео на смартфон – відчуй себе справжнім режисером! Частина 2

Головний редактор «ELLE Україна» Соня Забуга разом із Samsung продовжують серію майстер-класів з відеографії та на прикладі нових флагманів серії Galaxy S21 дають відповіді на ці запитання.

Рейтинг статьи / 0
3 5 8

Під час зйомки обкладинки квітневого номера наш головний редактор відзняла за допомогою нового смартфона Galaxy S21 Ultra відеобекстейдж. Про лайфхаки та функції, за допомогою яких було зроблено це відео, Соня підготувала ролик.

 

«Нові флагмани серії Galaxy S21 мають цілу низку функцій, які дозволяють не тільки робити відео у гарній роздільній здатності, але й досягти надзвичайно ефектних кадрів. Зокрема серед функцій, які віднедавна з’явилися, є такі, що їх раніше робили тільки за допомогою професійних камер. Але тепер усе зовсім по-іншому, і це відкриває перед нами неабиякі творчі можливості», – впевнена Соня.

 

Режими та функції, які застосовувались під час зйомки відеоролика на новий флагман Galaxy S21 Ultra

 

Режим МУЛЬТИКАДР Дозволяє у момент зйомки одночасно задіяти одразу всі об’єктиви смартфона. За 10 секунд зйомки камери, які керуються алгоритмами штучного інтелекту смартфона, роблять до 14 різних варіантів фото та відео. Зокрема, наприклад, смарткроп, ультраширококутний кадр, кадр із ефектом бумеранга та інші. Зручно. Швидко. Та, головне, різноманітно.

ФОТОКАДР із відео 8К У нових флагманах серії Galaxy S21 функція «Знімок кадру» стала ще більш досконалою. Якщо ви знімаєте відео із роздільною здатністю 8К за допомогою функції «Фотокадр із відео 8К», то можете зробити суперякісне фото з гарною роздільною здатністю безпосередньо із відео.

ПОРТРЕТНЕ ВІДЕО: КОЛІРНА ТОЧКА Дозволяє виділити кольором об’єкт зйомки, залишаючи сам фон чорно-білим.

 

ПОРТРЕТНЕ ВІДЕО: РОЗМИТИ ФОН У нових флагманах Galaxy S21+ та Galaxy S21 Ultra є режим «Портретне відео», за допомогою якого можна досягти ефекту розфокусу заднього плану. При цьому ви самостійно можете коригувати його інтенсивність. Цей ефект не тільки робить кадр гарним, але й дозволяє акцентувати увагу безпосередньо на об’єкті зйомки.

Домагання у громадських місцях:реальні історіі, які навчають

ЯК ЗНІМАТИ СУПЕРВІДЕО НА СМАРТФОН.ВІДЧУЙ СЕБЕ СПРАВЖНІМ РЕЖИСЕРОМ! ЧАСТИНА 2

16 лучших средств от сильной сухости рук из-за регулярного использования антисептиков

9 мифов о фруктах, в которые мы все верим

9 причин любить клубнику

10 правил бизнеса от успешных женщин мира