ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...

ЛОГОТИПЫ И ШУБА ИЗ ИКУССТВЕННОГО МЕХА: ОСЕННИЙ...

12 РЕТРО-ОБРАЗОВ МОЛОДОЙ САРЫ ДЖЕССИКИ ПАРКЕР...

С КЕМ ХОДИТ НА СВИДАНИЯ ЭМБЕР ХЕРД?

ТЕПЕРЬ ОФИЦИАЛЬНО: ЛЕДИ ГАГА ВЫХОДИТ ЗАМУЖ

Селфоманам присвячується: науковці поставили невтішний діагноз любителям фільтрів в Instagram і Snapchat

Зверніть увагу на симптоми

Фото: gettyimeges,

Рейтинг статьи / 0
3 5 1

Користувачі соцмереж все частіше впадають у залежність від ідеальної зовнішності. І якщо раніше чоловіки та жінки зверталися до пластичних хірургів, щоб стати схожими на своїх зіркових кумирів, то зараз еталоном краси стали власні відфільтровані селфі.

За даними Американської академії пластичної хірургії, у 2017 році заради привабливих фото зовнішність змінили 42% пацієнтів. Цього року їх кількість зросла до 55%!

Учені із Бостонського університету б’ють на сполох: Instagram і Snapchat викривлюють поняття естетики. У медичному журналі JAMA Facial Plastic Surgery до одержимих ідеальними фото вперше застосовано термін «Snapchat дисморфія».

Дисморфія – це стан психічного розладу, при якому людина занадто критична до своєї зовнішності і серйозно турбується навіть через незначні дефекти на тілі.

Серед симптомів «Snapchat дисморфії»: бажання збільшити очі та губи та зробити тоншим ніс.

Проблема посилюється через доступність мобільних додатків. А в групу ризику найчастіше потрапляє молодь.

Учені наголошують: тенденція є досить тривожною, оскільки охочі змінити свою зовнішність часто прагнуть недосяжних результатів. А це означає, що людина в будь-якому випадку залишиться незадоволена собою.