Від екрана телевізора до віртуального простору: Gazer проводить METAVERSE TV Week

Вийдіть у метавсесвіт з екрана телевізора!

Ви вже чули про метавсесвіт? Ходили на побачення або відвідували концерти там? Це віртуальна реальність, в якій вже живуть ваші сусіди, зустрічаються в кафе друзі, працюють і навчаються колеги.

Gazer

Такі світові бренди, як Samsung, Adidas, Nike, Louis Vuitton, Burberry вже успішно розвивають свій бізнес там. Gucci навіть відсвяткували своє століття та відкрили перший віртуальний магазин у цьому просторі. Accenture створив власний метавсесвіт The Nth Floor, який імітує реальні офіси та дозволяє співробітникам проводити навчання, адаптацію та інші заходи.

Метавсесвіт — не просто тренд, це нова ера, яка підносить віртуальне спілкування, навчання та розваги на новий рівень.

Gazer

У метавсесвіті немає кордонів — ні фізичних, ні часових, ні просторових. Ви можете бути скрізь, залишаючись при цьому вдома: ходити на концерти, відвідувати найкращі музеї та виставки, зустрічатися з друзями.

Досі сумніваєтесь, чи потрібен вам метавсесвіт? Бажаєте побачити все самі? Ми пропонуємо завітати на METAVERSE TV Week, щоб уперше в житті вийти у метавсесвіт на телевізорі Gazer METASMART TV. Так, ви зможете поринути у цифровий світ і відчути всі переваги віртуального простору з Web 3.0 телевізора Gazer. METAVERSE TV Week — для всіх, хто хоче бути у тренді та не залишатися осторонь сучасних технологічних можливостей. Вперше в історії ви зможете потрапити в Decentraland з екрана телевізора — це настільки ж просто, як запустити улюблену комп’ютерну гру.

Gazer

METAVERSE TV Week — ваш шанс переконатися, що метавсесвіт — не лише модний тренд, але й майбутнє, яке вже розпочалось. Оцініть всі переваги віртуального простору і станьте частиною світу, де немає обмежень і рамок, де кожен може бути ким завгодно.

Заплануйте свою першу подорож у метавсесвіт. З 28 квітня шукайте у мережах електроніки «Цитрус» і «Фокстрот». Захід триватиме 2 тижні, деталі та карта проєкту — за посиланням. Обіцяємо, це буде незабутньо.


Реклама

Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали