Український код у європейському контексті: співачка NAVKA взяла участь в артпроєкті HMD Global та Nokia G42 5G

Розкіш, доступна всім

HMD Global, виробник телефонів Nokia, спільно зі співачкою NAVKA і артфотографкою Mina Sorvino створив зимовий проєкт, який поєднує українські етнокоди і європейський контекст зі смартфоном Nokia G42 5G. Ідея кампанії в тому, що простота розкоші доступна нам завдяки стильному, функціональному та доступному девайсу. 

«Я погодилась взяти участь у проєкті, адже мої цінності збігаються з цінностями, які транслює кампанія. Смартфон Nokia G42 5G — це інструмент і провідник ідеї про простоту розкоші, яка сьогодні для нас проявляється у маленьких дивах — коли тепло, коли тихо, коли кохана людина на зв`язку. Крім того, ідея поєднати українську етніку, а це мій стиль, із європейським контекстом завдяки артовим образам, втіленим чудовою фотографкою Міною Сорвіно, нагадує про нашу ідентичність, красу і силу. До того ж девайс справді стильний та функціональний», — говорить співачка та громадська діячка NAVKA.   

Кампейн має артскладову, тому що мистецтво — одна із форм самозбереження. І не так важливо, йдеться про музику чи брендову історію, — кожна людина здатна щодня творити й знаходити красу, якою може ділитись зі світом. 

Смартфон Nokia G42 5G у цьогорічному трендовому кольорі цифрової лаванди робить приголомшливо чіткі фото. 50-мегапіксельна камера працює з однією з найрозумніших технологій штучного інтелекту, розробленою HMD Global. Портретний режим тримає точку фокусування в центрі уваги, а нічний режим допомагає робити якісні знімки у погіршених світлових умовах, які можна переглядати на 6,56-дюймовому дисплеї. Завдяки системі OZO 3D відео мають якісний звук і вигляд.

Смартфон може автономно працювати впродовж трьох днів. Завдяки такій характеристиці він збереже 80% початкової ємності після 800 повних циклів заряджання. Крім того, дизайн QuickFix дозволяє легко відремонтувати смартфон самостійно. Де б ви не були — вдома, на знімальному майданчику чи в дорозі, замінити тріснутий екран, погнутий зарядний порт або стару батарею можна впродовж 20 хвилин.  Смартфон працює на базі Android 13, тому система просто літає, а дизайн інтерфейсу комфортний навіть для людини, що бачить його вперше. Пристрій із самого початку не завантажений купою застосунків, і це допомагає значно зекономити пам`ять. Також він має функцію безконтактних платежів NFC, 2 роки гарантії, 3 роки щомісячних оновлень систем безпеки та 2 роки оновлень ОС. А ще — святкову ціну 7499 гривень. Більше деталей можна дізнатися за посиланням.

Реклама

Популярні матеріали

Як упоратися зі страхом самотності, який з'явився під час війни...


Геноцид 1944 року та анексія Кримського ханства у XVIII столітті:...


Перше інтерв'ю автора Telegram-каналу «Николаевский Ванёк»


Читайте також
Популярні матеріали