Традиції зустрілись з інноваціями: Samsung демонструє неймовірні можливості епічної камери Galaxy S23 Ultra

Новинка, яка вражає

Мікс технологій з традиціями — звучить незвично та неочікувано? Але інноваційна камера Galaxy S23 Ultra здатна дійсно вражати уяву. Як саме? Відповідь проста: 200 мегапікселів, найбільша матриця серед смартфонів Galaxy, надпотужний процесор для швидкої обробки фото. Це дозволяє повною мірою кожному реалізувати свій творчий потенціал на професійному рівні. Звучить захопливо, але що це означає на практиці? Краще побачити на власні очі.

Samsung Galaxy S23 Ultra

«Samsung Electronics Україна» спільно з відомою українською фотографинею Сонею Плакидюк реалізували проєкт «Подих надії», продемонструвавши неперевершені можливості камери Galaxy, якими може скористатися кожен. 

Про проєкт «Подих надії» із Сонею Плакидюк

Соня Плакидюк

У проєкті «Подих надії» технічні можливості флагманських камер Galaxy S23 Ultra та планшета Galaxy Tab S8 Ultra стали інструментами створення об’єктів сучасного фотовізуального мистецтва: фото українських моделей, зроблені Сонею за допомогою смартфона Galaxy S23 Ultra, доповнено елементами фото українського національного костюма, візерунків історичної та сучасної вишивки і ювелірних прикрас у техніці колажування, а також розписом за допомогою електронного пера S-Pen.

«Проект "Подих надії" — це надихаючий творчий досвід», — зазначила Соня Плакидюк. — «Це історія про українську ідентичність, силу характеру та глибинні культурні символи. Сучасне мультимедійне мистецтво неможливе без технологій. Galaxy S23 Ultra дає широку палітру творчих можливостей професіоналу, а приклад нашого проєкту, сподіваюсь, стане творчим поштовхом для всіх, хто захоплюється фотомистецтвом».

Samsung Galaxy S23 Ultra

Всі фото моделей, вишиванок, рушників, ювелірних прикрас та елементів національного костюма, які дбайливо підібрала стиліст Ольга Слонь, зроблено камерою Galaxy S23 Ultra без використання додаткових об’єктивів. Ця камера професійного рівня має найбільшу серед смартфонів Galaxy матрицю та найпотужніший процесор для швидкої обробки фото. Новий 200-мегапіксельний сенсор Adaptive Pixel точно захоплює всі найменші деталі, а завдяки технології піксельного бінінгу він підтримує опрацювання зображень у високій роздільній здатності на кількох рівнях одночасно, що дає неперевершену чіткість та деталізацію фото. Якість отриманих знімків відкриває необмежені можливості для кадрування  фантастична деталізація фото зберігається на всій площині кадру. 

Samsung Galaxy S23 Ultra

Якість деталізації, яку демонструє камера Galaxy S23 Ultra, легко побачити на прикладі творів проєкту «Подих надії»: фото візерунків вишиванок, дрібнички текстур тканин, найменші деталі у фото ювелірних прикрас, які використано в колажах проєкту. Все це є переконливим доказом необмежених фотоможливостей нового флагмана Galaxy. 

Невід’ємною частиною образів проєкту стали трипільські символи, промальовані за допомогою S-Pen, — прародичі вишиваних візерунків, що гармонійно доповнили та завершили твори. А також надали їм додаткового змісту, пов’язавши сучасність з багатовіковою традицією українського народу прикрашати все навколо. 

Samsung Galaxy S23 Ultra

Результат дійсно захоплює. Найменші деталі візерунків постають у всій красі. І все це можна збільшувати, кадрувати й роздивлятися.

«Технології  це не просто набір корисних функцій та пристроїв, які стали частиною нашого повсякдення. Вони неминуче проникають у світ мистецтва, відкривають безмежні можливості для творчості та нові шляхи до креативу. Створення проєкту "Подих надії" є поєднанням надбань української традиційної культури з можливостями сучасних технологічних інновацій, що створює вражаючі мультимедійні композиції. Важливо зазначити, що цей креативний досвід доступний усім користувачам Galaxy S23 Ultra»,  зазначила директор департаменту мобільних пристроїв «Samsung Electronics Україна»  Елліна Лєбєдєва.

Samsung дає можливість кожному користувачеві смартфона повною мірою реалізувати свій творчий потенціал та креативний підхід для створення власного неповторного контенту. Це безмежний простір експериментів, який сповна відкриває унікальний досвід фотозйомки та обробки фото і відео, недоступний раніше. 

Більше того, якість зйомки дає змогу продемонструвати твори проєкту на надвеликих візуальних площинах — наприклад, на одному з найбільших у Європі екрані — ТРЦ Gulliver (його загальна площа становить близько 4 тисяч метрів), а також на брендмауері поруч із метро «Почайна». 

Детальніше про проєкт «Подих надії» можна дізнатися за посиланням.

Про Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung втілює в життя передові ідеї та впроваджує передові технології, надихаючи людей і формуючи майбутнє споживчого ринку в світі смартфонів, телевізорів, пристроїв, що носять із собою, планшетів, побутових приладів, медичних пристроїв, мережевих систем, рішень пам’яті, напівпровідників, ливарного виробництва та світлодіодних рішень. Останні новини компанії шукайте на Samsung Newsroom за адресою news.samsung.com


Реклама

Популярні матеріали

Мистецтво жити: нова філософія вибору власної квартири


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


10 найкращих осінньо-зимових кампейнів 2023 року


Читайте також
Популярні матеріали