Тест-драйв: електромобіль Nissan Leaf

В Україні з’явилося нове покоління електромобілів Nissan Leaf. Тож я вирішила на власному досвіді випробувати його новітні характеристики. 

Останнього разу за кермом електромобіля я була років зо п’ять тому. Той випадок став для мене настільки стресовим, що я довго не наважувалася знову пережити такий стан. Річ у тім, що заряджати цю автівку на той час у Києві було справжнім випробуванням. Я дуже нервувала, моніторила щосекунди показники батареї — адже у попереднього покоління витрати електроенергії були просто шаленими. 
Та цього разу з’ясувалось, що всі мої переживання виявилися марними. Новітній Nissan Leaf розвіяв їх миттєво. Автомобіль оснащений потужним акумулятором, що дозволяє рухатись із запасом на 389 км у міському режимі та 270 км — у змішаному. На кілька днів комфортної їзди містом, у найвіддаленіші райони, мені цілком вистачало — без побоювань застопоритися. Коли виникла потреба підзарядитися, я напросилась у гості до брата, який мешкає в заміському будинку, і вночі, з урахуванням економного тарифу, зарядила автівку через звичайну побутову розетку. Зранку батарея була повністю заповнена «пальним». 


Комплектація тестового Nissan Leaf має багато зручних інноваційних функцій, які зробили керування автомобілем максимально комфортним. Зокрема, e-Pedal забезпечила повільне прискорення, стабільне кермування без ривків і ледь чутний рух. Система ефективного використання тепла Heat Pump при зниженні зовнішньої температури до нуля дозволяє швидко обігріти салон із мінімальними витратами батареї. Мультимедійна система NissanConnect з 8-дюймовим сенсорним екраном підтримує Apple CarPlay, тому я отримала повну синхронізацію зі своїм смартфоном. Варто відзначити новітній круїз-контроль, яким я із задоволенням користувалась за містом, і як дитина раділа зручним переднім і заднім датчикам паркування. Врешті-решт, моє найулюбленіше — система допомоги при старті вгору. Але було б зайвим писати: автомобілісти, це треба відчути самим!   


Реклама

Популярные материалы

10 причин, почему стоит быть осторожными с противозачаточными...


Как похудеть раз и навсегда: 7 правил от австрийского врача...


27 вещей, которые должны быть у каждой женщины к 27 годам...


Читайте также
Стиль жизни / Блог стиль жизни

Модный гид по подаркам на Новый год 2022

Популярные материалы