Те, що потрібно цієї зими: Оновлена лінійка водонагрівачів Ariston Thermo

Чотири моделі, варті вашої уваги

Зима вже на порозі, а це означає, що настав час шукати вправні і стильні гаджети для комфорту у своїй оселі. Водонагрівачі Ariston Thermo VELIS готові стати вам у нагоді.

Інтерфейс бойлерів включає рідкокристалічний дисплей із сенсорними кнопками, індикатор чотирьох рівнів гарячої води та індикатор готовності до подавання води. Тобто користувач зможе миттєво побачити важливу інформацію та легко керувати приладом.

Високотехнологічні пристрої також вирізняють вбудованою функцією Wi-Fi та унікальним італійським дизайном. Зовнішній вигляд та компактність моделей (глибина водонагрівача — лише 27 см) допоможуть зробити інтер’єр вашої оселі стильним, а монтаж пристрою — простим.

Особливою новацією у лінійці є функція ECO EVO, яка автоматично вивчає щоденні звички користувача — щоб подавати гарячу воду саме тоді, коли це потрібно.

Загалом у лінійці представлені чотири моделі — VELIS LUX PW ABSE DRY WIFI, VELIS LUX PW ABSE WIFI, ABSE VLS PRO PW та ABS VLS PRO R. Кожна має унікальні функції.

Дві моделі VELIS LUX PW ABSE DRY WIFI та VELIS LUX PW ABSE WIFI мають усі перелічені вище переваги. Головну відмінність закладено в нагрівальному елементі: це сухий тен у VELIS LUX PW ABSE DRY WIFI та мідь — у VELIS LUX PW ABSE WIFI.

Що стосується моделі ABSE VLS PRO PW, то вона має цифровий індикатор температури та наступні функції: електронне регулювання температури, авторегулювання ECO EVO, функція готовності душу та подвійної потужності (1,5 кВт + 1 кВт). А модель ABS VLS PRO R відрізняється від інших наявністю механічного регулювання температури та внутрішнього баку із нержавіючої сталі.

 


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Ці речі носитимуть усі: що потрібно купити, щоб залишатися в тренді...


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


Читайте також
Популярні матеріали