Свобода там, де ти: зустрічайте новий девайс Hyper X2 Air

Україна стане першою країною у світі, де можна буде придбати новинку

На правах реклами.
glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.

У квітні на світовий ринок вийде новий девайс бренду glo™, який поєднує в собі легкість, компактність та технологічність, — Hyper X2 Air. Після презентації попередньої моделі Hyper X2 минуло лише пів року, але новий пристрій зміг здивувати. 

Hyper X2 Air

glo™ Hyper X2 Air радикально змінив дизайн-концепт, залишивши одну основну ідею — зручний та стильний моноблок, який став ще на 25% легше*. Алюмінієвий корпус представлений у 7 виразних, натхнених небом кольорах, ліричні назви яких не залишать байдужими нікого: рожеві сутінки, лазурове небо, лілові хмари, нічний чорний, блакитне небо, зоряний синій, золотий світанок. Так, кожен користувач може обрати свій вподобаний небесний відтінок.

Справжня свобода полягає у можливості зробити вибір без жодних компромісів. Новий glo™ Hyper X2 Air пропонує новий стильний візуальний образ та зберігає відданість інноваційним технологіям своєї лінійки. Пристрій отримав той самий надвисокий рівень технологічних рішень, які використовував HYPER X2, забезпечуючи легкість у користуванні, швидкість нагріву та тривалу роботу на одному заряді. Девайс буде готовий до наступного використання у режимі Standard за 30 секунд, а у режимі Boost — всього за 20 секунд. За умови повністю зарядженої батареї його можна використовувати до 20 сесій без підзарядки**. Це дозволить відчути свободу автономної роботи протягом усього дня, а значить, glo™ Hyper X2 Air можна взяти із собою куди завгодно та не обмежувати себе в комфорті, адже «Свобода там, де ти. glo™ там, де ти».

Hyper X2 Air

Передзамовлення доступне тільки в Україні, тому саме зараз є можливість стати одним із перших власників Hyper X2 Air, та ще й отримати у подарунок*** враження від відомого бренду. 

* glo™ Hyper X2 Air на 25% легший, ніж glo™ HYPER X2.

** До 20 сесій без підзарядки. За умови повністю зарядженого акумулятора кількість сесій залежить від режиму, в якому ви користуєтесь девайсом — Standard або Boost, — і може відрізнятися залежно від поведінки користувача.

*** Спеціальна пропозиція діє з 6 березня до 10 квітня 2023 року. Кількість подарунків обмежена і становить 1000 шт. Деталі за посиланням.Популярні матеріали

Експерти з’ясували, яким буде титул королеви Камілли після смерті...


FROLOV запускає колаборацію з першим в Україні ЛҐБТІК+...


Колишній чоловік Брітні Спірс хоче подати на неї до суду


Читайте також
Популярні матеріали