Samsung випустив портативний екран з функцією Smart TV — The Freestyle, що вражає уяву

Розумна техніка для кращого життя

У нашу діджитал-епоху складно уявити, як можна жити без розумних девайсів, які спрощують життя людству. Новинки для дому, що роблять життя комфортнішим, смачнішим, чистішим і веселішим, допомагаючи в побуті та економлячи дорогоцінний час, стали нашими кращими друзями, без яких складно обійтися. Сьогодні ми розповімо про новинку від Samsung, яка вражає уяву в прямому значенні цього слова.

Samsung SMART TV THE FREESTYLE

Про новинку

Коли з кожним роком користувачі стають усе більш вимогливими та досвідченими, створити по-справжньому революційний продукт практично неможливо. І все-таки Samsung удалося здивувати шанувальників, представивши новий портативний екран The Freestyle з функціоналом Smart TV, який можна використовувати як у домі, так і за його межами як проєктор, домашній кінотеатр, портативну колонку, гаджет для створення особливої атмосфери (завдяки режиму Ambient) та для роботи. 

Новий Samsung The Freestyle дозволяє насолоджуватися улюбленим контентом на великому екрані, де б ви не були — удома, на природі (на пікніку, в кемпінгу) і навіть у подорожі. 

Samsung SMART TV THE FREESTYLE

І в нинішній реальності цей портативний екран з функціоналом проєктора — чудова альтернатива для тих, хто час від часу змінює місце проживання. До речі, великий екран ще можна використовувати для дистанційного навчання та роботи вдома або поза домом.

Придбати новинку можна на офіційному сайті, а також у магазинах офіційних партнерів Samsung в Україні.

Samsung SMART TV THE FREESTYLE

Ключові переваги:

• проєкція зображення на будь-яку поверхню;

• миттєве налаштування;

• повноцінний досвід Smart TV; 

• преміальний звук 360°.

Samsung SMART TV THE FREESTYLE

Ключові функції та характеристики

Регульована підставка 180˚, яка забезпечує кут нахилу корпусу на 180˚, що дозволяє транслювати улюблений контент на будь-яку поверхню як у домі (наприклад, стіна, стеля, підлога), так і поза його межами (на стінку намету, фасад будинку тощо).

Портативний та естетичний дизайн: новий девайс вагою лише 830 г має компактний дизайн та легко вміщується в одній руці, що дозволяє взяти його із собою будь-куди. Також у цьому допоможуть декілька варіантів джерел живлення: зарядні пристрої з роз’ємом USB Type-C або ж портативні зарядні пристрої*.

Миттєве налаштування допомагає автоматично і швидко оптимізувати параметри екрана без переміщення пристрою та передбачає: автофокусування — фокусує зображення, роблячи його чітким за лічені секунди; автокорекцію трапецеїдальних викривлень — для отримання прямого прямокутного екрана; автовирівнювання положення екрана — забезпечує належну орієнтацію проєкції, навіть якщо пристрій не розміщений на горизонтальній поверхні (кам’янисті поверхні, м’які ліжка тощо); інтелектуальне калібрування — дозволяє оптимізувати проєкцію з урахуванням кольору стіни для покращення умов перегляду.

Samsung SMART TV THE FREESTYLE

Досвід Smart TV забезпечує доступ до вбудованих потокових сервісів, а технологія Mobile Mirroring дає змогу транслювати контент зі смартфону на The Freestyle через додаток SmartThings для Android та iOS або AirPlay 2 для пристроїв Apple**.  

Діагональ до 100 дюймів. Пристрій забезпечує найкращий досвід перегляду з можливістю налаштування екрана діагоналлю від 17 до 100 дюймів.

Samsung SMART TV THE FREESTYLE

Преміальний звук 360°. Завдяки вбудованому динаміку потужністю 5 Вт, що забезпечує чистий і насичений бас без спотворень, The Freestyle дозволяє користувачам насолоджуватися преміальним звуком, спрямованим на 360˚ як під час перегляду відеоконтенту, так і під час прослуховування музики (як смарт-колонки).

Режим Ambient дає змогу транслювати різні візуальні ефекти (картинки, фотографії, неонові написи) на будь-якій поверхні, а в поєднанні з напівпрозорою кришкою для об’єктива (що йде в комплекті) дозволяє створити приємне декоративне освітлення та особливу атмосферу в приміщенні.

—

Історія

У 2021 році Samsung випустив флагманську модель Samsung The Premiere — 4K лазерний проєктор з функціоналом Smart TV. У 2022 році Samsung розширює лінійку за рахунок нового продукту The Freestyle — портативного екрана з функціоналом Smart TV, який Samsung Electronics уперше презентував напередодні CES 2022 року (його продажі в Україні стартували 3 жовтня 2022 року).

Samsung SMART TV THE FREESTYLE

* Портативний зарядний пристрій купується окремо. Samsung Electronics не несе відповідальності за справність зарядних пристроїв сторонніх виробників.

** Цей сервіс працює, лише якщо портативний екран та телефон увімкнені. Потрібне завантаження та встановлення програми SmartThings. Apple and AirPlay 2 — торгові марки компанії Apple Inc, зареєстрованої у США та інших країнах. AirPlay 2 вимагає наявності iOS 12.3 або вище чи macOS 10.14.5 або вище. Функція Apple AirPlay може не підтримуватися залежно від моделі чи географічного регіону.


Реклама

Популярные материалы

Теплі костюми на кожен день — must have цієї зими


5 багатошарових образів, які допоможуть пережити всі примхи...


Instagram-тренд: як носити светр замість шарфа


Читайте також
Популярні матеріали