8 МАЛЬОВНИЧИХ КУТОЧКІВ АВСТРІЇ, КУДИ ВАМ...

5 ФІЛЬМІВ ПРО ДИВОВИЖНИХ ЖІНОК

ВСЕ ЦВЕТА РАДУГИ: 7 ЦВЕТНЫХ ПИДЖАКОВ, КОТОРЫЕ...

ЕЩЕ ОДНО РОСКОШНОЕ ПЛАТЬЕ АНИ ТЕЙЛОР-ДЖОЙ ДЛЯ...

5 НАЙМОДНІШИХ СЕРІАЛІВ, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОПУСТИТИ...

Новий Samsung Galaxy S21 вже у продажу

І навушники в подарунок 

Теги:
Рейтинг статьи / 0
3 5 3

Samsung оголошує про старт продажів смартфонів нової флагманської лінійки Galaxy із інноваційним функціоналом у фото та відео, і сміливим новим дизайном.

Якщо від слова «технології» у вас тамує подих, якщо ви не можете й дня прожити без фото- та відеозйомки, а інновації – це ритм вашого життя, ви стовідсотково чули про Samsung Galaxy S21. Початок 2021 року був ознаменований грандіозною презентацією нової флагманської серії смартфонів Samsung Galaxy S21, що є наразі одними з найтехнологічніших на ринку сучасних смартфонів. Унікальний знаковий дизайн, неймовірна система камер професійного рівня та найкращий процесор серед смартфонів Galaxy – ця флагманська серія від Samsung продовжує завойовувати прихильність експертів ринку, провідних техноглядачів, навіть редакторів модних видань, а також перших користувачів, що вже встигли оформити передзамовлення.

З 5 лютого Samsung Galaxy S21 доступний в Україні в усіх магазинах офіційних партнерів Samsung та мережі фірмових брендових магазинів Samsung Experience Store.

Поспішіть стати щасливим власником ультрасучасного смартфона, адже протягом 5-22 лютого діють особливі умови замовлення. Упродовж зазначеного періоду в разі придбання Galaxy S21 Ultra ви отримаєте в подарунок інноваційні бездротові навушники Galaxy Buds Pro, а на новоспечених власників Galaxy S21 та Galaxy S21+ чекають сертифікати на 4000 грн, які можна обміняти на аксесуари й носимі пристрої в мережі брендових магазинів Samsung Experience Store та магазинах офіційних партнерів Samsung.

8 мальовничих куточків Австрії, куди вам захочеться повернутися

10 найкрасивіших афроамериканок у світі

Все цвета радуги: 7 цветных пиджаков, которые понадобятся вам этой весной

Счастливая Кэти Холмс на свидании в Нью-Йорке

Луковый пирог с сыром по маминому рецепту

«Золотой Голливуд» и виртуальная реальность: все, что нужно знать о Неделе моды в Милане