Майбутнє вже тут: що таке метавсесвіт та як в нього потрапити

Всього за декілька кліків

Перший в Україні Metaverse TV Week пройшов в магазині Цитрус у столичному ТРЦ Lavina Mall. В рамках івенту гості спробували вийти в метавсесвіт прямо з екрана телевізора METASMART TV від Gazer. Розповідаємо детальніше про те, що таке метавсесвіт, чому він потрібен кожному вже зараз та як легко ним подорожувати з новою розробкою. 

Що ж таке метавсесвіт?

Метавсесвіт — цифровий світ, що не має ні фізичних, ні часових, ні просторових кордонів. Завдяки йому кожен з нас може бути скрізь та робити що завгодно, залишаючись при цьому вдома: знайомитися з новими колекціями брендів, проводити презентації, відвідувати концерти та виставки тощо. Наразі найвідоміші компанії світу, такі як Meta, Microsoft та Epic Games займаються розробкою власних віртуальних світів. Не залишаються осторонь і модні бренди, серед яких Adidas, Nike, Louis Vuitton, Burberry, Gucci — всі вони  з недавнього часу представлені не лише у реальному світі, а й у віртуальному. Метавсесвіт — не просто тренд, який скоро мине. Це майбутній рівень взаємодії людей з брендами та іншими людьми з усього світу, який став доступним вже сьогодні.

Як потрапити у метавсесвіт?

Метавсесвіт — звучить наче щось складне. Так і було досі. Але тепер потрапити у нього та користуватися всіма перевагами можна легко та зручно завдяки METASMART TV від Gazer. Відвідувачі Metaverse TV Week особисто переконалися у цьому. Адже для виходу в метавсесвіт потрібно лише увімкнути телевізор та запустити додаток multiverse, який можна завантажити з Google Play. Застосунок, розроблений компанією Gazer, дозволить швидко і зручно зануритись у захопливий метавсесвіт.

До найменших деталей продумано і те, як керувати власним аватаром у метавсесвіті. Для цього просто переверніть пульт multicontrol remote в горизонтальне положення, і він миттєво перетвориться на зручний геймпад. З ним ви зможете насолоджуватися прогулянками метавсесвітом з максимальним комфортом і легкістю.

multiverse screen

Щоб ви могли у найменших деталях роздивитись кожен елемент у метавсесвіті, телевізор обладнаний унікальним екраном multiverse screen. Це комбінація технологій, які забезпечують максимально деталізоване зображення, глибокі кольори та надзвичайно високу якість картинки. Спеціально розроблений екран надає реалістичності подорожі та виводить досвід користування метавсесвітом на новий рівень. Окрім цього, телевізор на 99,9% складається з екрана та не має рамок, тож ніщо не обмежуватиме ваші подорожі безмежним віртуальним світом.

Сьогодні метавсесвіт здається багатьом чимось далеким, незрозумілим та непотрібним, проте все вказує на те, що насправді — це початок нової цифрової ери, яку прогнозують експерти. Саме для того, аби наблизити кожного користувача до сучасних технологій, зробити доступ до них простим та інтуїтивно зрозумілим, компанія Gazer створила телевізор, який дозволяє потрапити у метавсесвіт просто з екрана. І хоч багато хто вважає, що віртуальні комунікації віддаляють нас один від одного в реальному житті, насправді це всього лише ще одна можливість отримати більше від цифрового світу та вивести свої робочі чи особисті комунікації на новий рівень. 


Реклама

Популярні матеріали

12 найпоширеніших причин для розриву стосунків


5 етапів відносин, через які проходять лише міцні пари


Silent walking: новий тренд у TikTok, який допомагає очистити...


Читайте також
Популярні матеріали