Kivi представила додаток з безкоштовним контентом

В новій лінійці телевізорів 2021 року

29 вересня в Києві міжнародний виробник телевізорів — компанія Kivi разом з новою лінійкою телевізорів 2021 року представила додаток Kivi Media з безкоштовним контентом «з коробки». Телевізор сьогодні — вже не просто пристрій для перегляду фільмів, каналів і серіалів. Сучасний тренд в smart-телевізорах — це можливість доступу до абсолютно нових можливостей.

Компанія Kivi розробила унікальний власний додаток Kivi Media, який об`єднав у собі все, що потрібно для сімейного дозвілля, і відкрив нові можливості телевізора. Тепер користувачі телевізорів KIVI на операційній системі Google Android TV отримають доступ до якісного безплатного ліцензійного контенту відразу після розпакування нового пристрою та підключення до Інтернету.

Канали

У розділі «Канали» в Україні можна знайти 50 безкоштовних каналів різних жанрів, включаючи популярні канали Viasat (наприклад, TV1000 World Kino). У розділі доступна програма передач і функція «машини часу», яка дозволить перемотати контент каналу і подивитися передачу, коли зручно.

Крім безплатних в розділ будуть інтегровані платні канали, які підбираються і рекомендуються відповідно найпопулярнішому фільтру: рейтингові, фільмові, дитячі, спорт. Kivi пропонує платні канали спільно зі стратегічним партнером Megogo — найбільшим у Східній Європі медіасервісом для перегляду відео, ТВ і прослуховування аудіо.

Фільми

У розділі «Фільми» представлений контент від ексклюзивного партнера Kivi в Україні — Megogo.

Відомо, що одна з проблем, з якою часто стикається сучасний користувач, — проблема вибору або пошуку.

Рекомендації фільмів і каналів у Kivi Media дозволяють швидко знайти потрібний фільм, мультфільм або телеканал. Megogo прагне максимально спростити життя користувачеві — рекомендувати топові новинки фільмів, пропонувати редакторські добірки. А KIVI, своєю чергою, надає швидкий доступ до рекомендацій та безшовний перехід безпосередньо до перегляду всередині Megogo.

Користувач знаходить у рекомендаціях фільм, що сподобався, мультфільм або телеканал і переходить відразу на сторінку контенту в Megogo. Новому користувачеві буде запропоновано увійти в наявний акаунт або один раз зареєструватися. Надалі перехід з рекомендацій до перегляду відбувається безплатно. Якщо контент доступний за платною формою або передплатою, в механіці оплати нічого не змінюється.

Для швидкого доступу до контенту Megogo виділена окрема кнопка на пульті ДУ.

Kivi також пропонує в розділі пакет безплатних фільмів у високій якості. Кількість безкоштовного контенту буде розширюватися з кожним етапом розвитку Kivi Media.

 

Тренування

Kivi представляє розділ «Тренування» спільно з партнерами: проєктом Online Fitness Club, засновником якого є Андрій Хомицький — професійний тренер, дворазовий чемпіон світу з бодибілдингу, а також із проєктом Savlova Fit Юлії Савлової — фітнес-тренера, фіналістки чемпіонату світу з бодибілдингу, експерта по харчуванню.

У розділі «Тренування» користувачі зможуть регулярно відвідувати безплатні живі онлайн-зустрічі й займатися з командою професійних тренерів, дивитися безплатні тренування в запису і проходити платні марафони.

Ігри

Kivi розширює можливості для розваг. Якщо раніше грати на великому екрані можна було тільки за допомогою ігрової консолі або з підключенням ПК, то тепер Kivi змінює правила. Хмарний геймінг на телевізорі — це нова реальність, в якій немає потреби купувати кілька пристроїв тільки для того, щоб запустити гру на великому екрані. Потрібен тільки телевізор, Інтернет зі швидкістю не менше 15 Мбіт/с, Kivi Media і джойстик.

У співпраці із сервісом хмарного геймінгу Boosteroid Kivi представила розділ «Ігри». Сьогодні Boosteroid входить у трійку найбільших провайдерів хмарного геймінгу в Європі. Технологія Boosteroid дозволяє запускати вимогливі сучасні комп`ютерні ігри просто на телевізорі. Гра запускається на потужних серверах Boosteroid, а ігровий процес передається через Інтернет прямо на екран користувача, який контролює гру зі свого пристрою, наприклад із джойстика. При хорошому інтернет-з`єднанні відчути різницю між грою на Boosteroid і на потужному домашньому комп`ютері неможливо.

В розділ «Ігри» в Kivi Media інтегровані 3 безкоштовні для користувача. Бібліотека приблизно з 200 ігор буде доступна після переходу безпосередньо в платформу Boosteroid з екрана телевізора. Серед них є й безкоштовні для користувача, і платні ігри, які перед запуском на платформі Boosteroid необхідно окремо купити через платформу цифрового розповсюдження ігор.

Користувачі можуть використовувати свої теперішні ігрові акаунти — їх не потрібно створювати повторно або знов купувати ігри. Для безплатних ігор потрібен обліковий запис на відповідній платформі. Наприклад, для того, щоб грати в безкоштовну гру Fortnite, потрібен обліковий запис в EGS Epic Games Store.

Для комфортного геймінгу швидкість з`єднання повинна бути не менше 15 Мбіт/с, бажано під’єднати телевізор до Інтернету через кабель або Wi-Fi 5 ГГц. Для гри підійде будь-який Bluetooth-джойстик — наприклад, від PlayStation, Xbox тощо.

Окрім хмарного геймінгу в розділ «Ігри» інтегровано безплатні Android-ігри для всієї родини: Air Console, Bomb Squad, Badland. Управління можливе за допомогою Bluetooth-джойстиків, пульта і смартфонів — залежить від обраної гри. Грати можна навіть цілою компанією. Сотні безкоштовних ігор доступні й у магазині додатків Play Market.

Вигоди

Унікальною пропозицією Kivi Media став розділ «Вигоди» — програма лояльності для користувачів телевізорів KIVI. Спеціальні знижки, промокоди, акції на найпопулярніші товари та послуги від провідних компаній — зібрано все в одному розділі. Користувач зможе легко зчитати QR-код з телевізора і зробити вигідні покупки.

Таким чином, телевізори Kivi дозволяють безкоштовно дивитися фільми, канали, займатися спортом, грати та водночас економити.

Реліз додатку

Реліз Kivi Media заплановано на 1 жовтня 2021 року. Додаток буде постійно доопрацьовуватися з урахуванням запитів українців. Частково сервіс буде безплатним, оскільки Kivi дотримується стратегії «Увімкни й дивись», відповідно до якої користувач отримує контент відразу.

Крім нової лінійки Kivi Media буде автоматично встановлено і/або оновлено на всіх смарт-телевізорах KIVI на операційній системі Google Android TV до кінця 2021 року.

 


Реклама

Популярные материалы

10 надежных способов борьбы с осенней хандрой


12 детокс-советов на все времена


Паста с авокадо за 20 минут: простой рецепт


Читайте также
Популярные материалы