Головні технологічні новинки 2022: дизайнерські телевізори, портативний екран та монітори від Samsung

У новому році без них не обійтися

 

У новому році вам не доведеться сумувати, адже Samsung представляє ряд новинок, які не залишать вас байдужими. Серед них: портативний екран для невпинних розваг, дизайнерські телевізори та нові моделі моніторів. Якісна передача зображення, зручне користування та стильний дизайн — лише частина переваг новинок від компанії. Про них детальніше розповідаємо далі.

Цілковито новий портативний екран й розважальний пристрій The Freestyle

Гнучкий у користуванні The Freestyle працює на основі унікальної, першої у своєму роді технології, пропонуючи можливості для оптимального перегляду й розваг тим споживачам, які бажають завжди й усюди мати доступ до відео- й аудіоконтенту.

The Freestyle поєднує в одному легкому й портативному девайсі проєктор, смартдинамік і пристрій для зовнішнього освітлення. Що стосується портативності, The Freestyle важить всього 830 грамів і дає змогу без зусиль перетворити будь-яку поверхню на екран. На відміну від громіздких конструкцій звичайних проєкторів The Freestyle оснащено регульованою підставкою, що обертається на 180 градусів, тож користувачі зможуть і без окремого екрана демонструвати високоякісне відео будь-де — на столі, підлозі, стінах чи навіть на стелі.

Гаджет оснащено функціями повної автокорекції нахилу та горизонтальних викривлень на основі передової в галузі технології. Завдяки цим функціям пристрій самостійно підлаштовує екран відповідно до будь-якої поверхні під будь-яким кутом, щоразу досягаючи картинки з бездоганними пропорціями.

Крім того, з автофокусуванням The Freestyle відтворює кришталево чітке зображення розміром до 100 дюймів. А подвійний пасивний випромінювач створює чисті й насичені баси без спотворень; завдяки його об’ємному звучанню 360 користувачі можуть будь-де насолоджуватися звуком кінематографічного рівня. The Freestyle також слугує як смартдинамік: аналізує музику та поєднує її зі світловими ефектами, які проєктуються на стіну, підлогу чи будь-що інше.

The Freestyle володіє функціоналом Smart TV телевізорів Samsung, надаючи доступ до вбудованих потокових сервісів і функцій дублювання мобільного екрана, сумісних із мобільними пристроями на Android та iOS.

MICRO LED

Найсучасніший дисплей Samsung MICRO LED пропонує найкращу у своєму класі якість зображення завдяки 25 мільйонам мікрометрових світлодіодів, що самостійно створюють світло й колір, забезпечуючи повне занурення в насичені, яскраві, барвисті, чіткі й контрастні події на екрані. На CES 2022 Samsung продемонструє MICRO LED у різних розмірах — 110, 101 і 89 дюймів.

Моделі MICRO LED 2022 року підтримують 20-бітну градацію сірого, тобто здатні відтворювати кожну деталь, надзвичайно точно керуючи більш як мільйоном рівнів яскравості й кольорів, що забезпечує справжній досвід HDR. MICRO LED охоплює 100% колірної палітри DCI та Adobe RGB, відтворюючи приголомшливо реалістичні кольори, а також володіє захопливим дизайном зі співвідношенням екрана до корпусу 99,99%.

У MICRO LED вбудовані функції для зручного й персоналізованого користування:

Art Mode перетворює будь-який простір на мистецьку галерею: користувачі можуть вибирати й відтворювати на екрані свої улюблені цифрові артроботи чи фотографії.

Multi View дає змогу проглядати чотири джерела контенту водночас (з будь-якого або всіх чотирьох HDMI-портів) із чіткою роздільною здатністю 4К й кадровою частотою 120 fps.

Dolby Atmos створює імерсивне аудіо преміального класу із верхніми, боковими й нижніми динаміками для захопливого об’ємного звуку.

Neo QLED

Із процесором Neo Quantum та вдосконаленими відео- й аудіотехнологіями телевізор Neo QLED 2022 року гарантує найкращий можливий досвід перегляду й прослуховування. Так, у моделях 2022 року процесор Neo Quantum пропонує вдосконалені алгоритми управління контрастністю на рівні підсвітки, збільшуючи градацію яскравості з 12-бітної до 14-бітної для кращого контролю за світлодіодами Quantum Mini LED. Нова технологія Shape Adaptive Light застосовує процесор Neo Quantum для аналізу ліній, форм і поверхонь, керуючи формою світла Quantum Mini LED та збільшуючи яскравість і точність відтворення всіх контурів на екрані. Крім того, Samsung Neo QLED 2022 року має режим EyeComfort, що автоматично налаштовує яскравість і тональність зображення на основі вбудованого датчика освітлення й інформації про схід/захід сонця.

Моделі 2022 року також оснащено технологією OTS Pro із трьома потужними динаміками для об’ємного звучання; її розроблено на основі OTS, що спрямовує звук відповідно до рухів об’єктів на екрані.

Поєднання стилю та технологій

Дизайнерські телевізори Samsung 2022 року пропонують бездоганне поєднання стилю й технологій для унікального й персоналізованого користування. Телевізори моделей The Frame, The Sero та The Serif оснащено новим матовим дисплеєм для якомога приємнішого й комфортнішого перегляду, адже він з антивідблисковим покриттям і на ньому не лишаються сліди від пальців. Такі його характеристики підтвердила організація UL (Underwriter Laboratories), надавши новому матовому дисплею в дизайнерських телевізорах Samsung 2022 року три сертифікати: Reflection Glare Free, Discomfort Glare Free та Disability Glare Free.

Лідерство у сфері моніторів

Нові моделі серій Odyssey, Smart Monitor і моніторів із високою роздільною здатністю поєднують у собі приголомшливе зображення та зручне й інтуїтивно зрозуміле користування. Монітори забезпечують чудову якість зображення та інтуїтивно зрозумілі функції, пропонуючи користувачам більше варіантів під час вибору монітора відповідно до своїх потреб.

Нові монітори Samsung оснащено функціями для напрочуд потужного геймінгу, а також характеристиками професійного рівня, такими як підсвітка Quantum Mini LED та HDR 2000 у Odyssey, розумними функціями для універсального користування в Smart Monitor та зручною ергономікою у моніторах із високою роздільною здатністю.


Реклама

Популярные материалы

Як виглядає наймодніша пара взуття зими


Які порушення в шлунково-кишковому тракті впливають на красу та...


З чим носити светр із високим коміром цієї зими


Читайте також
Популярні матеріали