Більше свободи з новим девайсом Hyper X2 Air

Зручний та стильний

На правах реклами

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції

Бренд glo™ прагне до створення «Кращого майбутнього», розвиваючи пристрої для нагрівання тютюну та ставить перед собою мету зробити їх якомога зручнішими та стильними. Тому бренд розробив новий девайс glo™ Hyper X2 Air.

Бренд поки зберігає інтригу та не розкриває технічних деталей інноваційного девайса, але вже відомо, що він доповнить серію HYPER X2. Новий glo™ стане ще компактнішим та легшим у порівнянні з HYPER X2* і водночас продовжить тішити користувачів тривалим зарядом**. Це дає змогу ще зручніше брати glo™ з собою всюди: будь то прогулянка з друзями, а може, й виїзд за місто, а значить, «Свобода там, де ти».

Україна стане першою країною у світі, в якій glo™ Hyper X2 Air з’явиться у продажу, він буде доступний вже у квітні. Передзамовити новинку можна вже зараз на сайті glo™, додатково першим 1000 найвідданішим повнолітнім користувачам бренд підготував особливий комплімент, всі, хто з 6 березня по 10 квітня 2023 року залишать заявку та придбають пристрій, отримають*** сертифікат на враження.

Бренд не тільки постійно тішить своїх користувачів інноваційними новинками, але й вважає необхідним підтримувати популяризацію української культури. Завдяки масштабному проєкту «Мапа української ідентичності», бренд glo™ дослідив якості сучасних українців та не зупинився на досягнутому, адже побачив головну особливість — бажання самоідентифікації через мову. Тому бренд продовжує сприяти дослідженню української культури в проєкті «Глосарій», що ставить на меті віднайти найвиразніші та цікаві українські слова.

* glo™ Hyper X2 Air на 25% легший, ніж glo™ HYPER X2

** До 20 сесій без підзарядки. За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.

*** Спеціальна пропозиція діє з 6 березня по 10 квітня 2023 року. Кількість подарунків обмежена. Деталі за посиланням. glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.Популярні матеріали

Дуже смачна качка з весняними овочами


Швидка зарядка від болю в спині


Найкорисніші жири для жіночого здоров’я


Читайте також
Популярні матеріали